Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık

Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Limited Şirketi, aydınlatma danışmanlığı, aydınlatma tasarımı ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.

26 Temmuz 2016 Salı, 12:57

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Ltd. Şti.

Adres: Bostancı, Dudullu Caddesi BRANDIUM R1 Blok Kat: 1 D: 10 34750 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0216 504 05 73

Faks: –

İnternet Sitesi: http://www.etikveteknik.com

E-Posta Adresi: bilgi@etikveteknik.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Limited Şirketi, aydınlatma danışmanlığı, aydınlatma tasarımı ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır. Ana hatları ile ele alınırsa Etik ve Teknik; marka bağımsızdır, şatış ve taahhüt yapmaz ve aracı olmaz, ürün ve teknik bilgisi yüksektir. Doğru ürünleri seçer, gerçekçidir. Yatırımcı için optimize edilmiş tercihler yapar. Doğal aydınlatmayı önemser, yeşil bina yaklaşımını önemser ve sertifikalandırılmayacak bile olsa yeşil tasarım yapar. Sözün özü, Etik ve Teknik kaliteli ve doğru ürünlerle mimari değeri olan bir aydınlatma konseptini sunarken yatırımcıya da kazandırır.

Yetkili Kişi: Ayşe Özkiper

Kuruluş Tarihi: 2011

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Aydınlatma, Aydınlatma Tasarımı, Aydınlatma Danışmanlığı, Projelendirme, Proje, Danışmanlık, Yeşil Bina, Sürdürülebilirlik, Çevrecilik

Hızlı Teklif Al: bilgi@etikveteknik.com

Koordinatları: 40.982376, 29.132223

İçerik Önerileri

Grup İmaj Aydınlatma 21 yıllık deneyimi olan Grup İmaj Aydınlatma, SymetryPoint markası ile yıllık yaklaşık 600 bin adet konvansiyonel armatür üretimi yapan bir firmadır. İş ortaklarına teknik danışmanlık ve proje danışmanlığı sunan firma, profesyonel yönetim kadrosu ile 2 ayrı fabrikada üretim yapmaktadır....
DEKALED Aydınlatma Sistemleri Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.
LTS Aydınlatma LTS Aydınlatma Tedarik Elektronik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak profesyonel LED aydınlatma ve dekoratif aydınlatma (avize, lambader, sarkıt, aplik vs.) projeleri ile ilgilenmekteyiz.
Litpa Aydınlatma Litpa Aydınlatma, 1992 yılında aydınlatma armatürleri üretimi ve ticareti için kurulmuştur. İç ve dış aydınlatmanın her alanına uygun armatür üretimi, armatür tasarımı ve aydınlatma projelendirmesi firma bünyesinde yapılmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *