tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Eran Görgen

Eran Görgen 2001 yılında Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur ve yüksek lisansını yine aynı üniversitede Mühendislik Yönetimi üzerine tamamlamıştır. Görgen, eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 2000 yılında Philips Türkiye’nin İstanbul ofisinde başlamıştır.

03 Ağustos 2018 Cuma, 08:42

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Eran Görgen 2001 yılında Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur ve yüksek lisansını yine aynı üniversitede Mühendislik Yönetimi üzerine tamamlamıştır.

Görgen, eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 2000 yılında Philips Türkiye’nin İstanbul ofisinde başlamıştır. 2004 yılından itibaren Polonya’da Pila ve Varşova, Romanya’da Bükreş, Macaristan’da Budapeşte, Slovakya’da Bratislava ve Hollanda’da Eindhoven şehrinde hem satış hem pazarlama alanında pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

Eran Görgen, bu görevlerde kazandığı tecrübeyle satış ve pazarlama alanında çığır açmıştır. Görgen, 20142017 yılları arasında Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü olarak Arnavutluk, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Romanya, Slovakya, Slovenya  başta olmak üzere 17 ülkenin sorumluluğunu üstlenmiştir. Burada organizasyon yapısını değiştirme ve yeni şirket yapılanmasını hayata geçirme konusunda liderlik görevini üstlenmiştir.

Eran Görgen’in bu bölge kapsamında yaptığı pazarlama aktiviteleri uluslararası düzeyde pek çok ödüle layık görülmüştür. Özellikle Merkez ve Doğu Avrupa Bölgesi, Görgen’in Philips Lighting çatısı altında çok deneyimli olduğu bir bölge olmuştur.

Eran Görgen, 1 Mart 2017’de Bölgedeki görevlerini bırakıp Türkiye’ye dönerek Philips Aydınlatma Türkiye’nin liderliğini üstlenmiştir. Görgen, şu anda eski adıyla Philips Lighting, yeni ismiyle ise Signify’ın Türkiye Genel Müdürü görevindedir.

15 yılı aşkın süredir farklı iş ve kültür ortamlarında çalışan Görgen, geçmişte edindiği deneyim ve sorumluluklarla Signify çatısı altında en genç ve hızla yükselen CEO’lardan biridir.

Eran Görgen, Türkçe ve İngilizce’nin yanı sıra Lehçe konuşmaktadır.

İçerik Önerileri

Alex Seyis Alex Seyis 28 Mart 1961 tarihinde doğmuştur. Öğretim hayatına; St. Michel’de almış olduğu eğitim sonrasında, 1980-1984 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği ve 1985-1993 yılları arasında Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Fransızca eğitimleri ile devam etmiştir....
Göktuğ Gür Göktuğ Gür, lisans eğitimini Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde ve yüksek lisansını İşletme üzerine tamamlamıştır. 23 yıldır sürdürdüğü profesyonel çalışma hayatı boyunca, enerji sektöründe imza attığı pazarlama projeleri ve çözüme yönelik projeler aracılığıyla, Türkiye’yi de içine alan Akdeniz, Orta ...
Onur Bozarslan Onur Bozarslan, 6 Ekim 1979 tarihinde Bilecik’in Söğüt ilçesinde memur bir anne babanın ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Orta ve lise öğrenimini Bilecik Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünde almak üzere İstanbul’a yerleşmi...
Eyüp Süsler Eyüp Süsler, 30 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Süsler, 2012 yılının eylül ayında EBV Elektronik firmasında Aydınlatma Ürünleri Teknik İş Geliştirme Yöneticisi olarak başladığı görevini, 2014 yılı itibarı ile Türkiye ve Orta Doğu Bölge Müdürü olarak sürdürmektedir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *