tr Türkçe
İş İlanları
17 Temmuz 2018 Salı

Emge LED Aydınlatma

Emge LED Aydınlatma, 1975 yılında kurulmuş Ankara merkezli bir firmadır. Firmanın ürün gamında; LED Tüp, LED Panel, LED Sokak Lambası, LED Projektör, LED Downlight, LED Line, LED Wallwasher ve müşteri odaklı özel üretimler yer almaktadır.

19 Nisan 2018 Perşembe, 09:26

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Emge LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (24 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,58. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Emge Elektro Mekanik Gereçler Endüstrisi A.Ş.

Adres: Ostim OSB Mah. 1211. Cad. No: 14 Yenimahalle/Ankara

Telefon: 0312 354 92 71

Faks: 0312 354 54 81

İnternet Sitesi: http://www.emge.com.tr

E-Posta Adresi: bahadir@emge.com.tr

Alexa Değeri: 5.830.360

Hakkında:

1975 yılında kurulmuş olan firmamız 2006 yılında LED Aydınlatma birimini açmıştır. Bugün LED Aydınlatma ürün gamımızda LED Tüp, LED Panel, LED Sokak Lambası, LED Projektör, IR Projektör, LED Downlight, LED Line, LED Wallwasher ve müşteri odaklı özel üretimler yer almaktadır.

LED iç aydınlatma ürünlerinden sürücülerin, LED PCB kartların tasarımı, bu kartların üretimleri, SMD komponent dizilimi firmamız çatısı altında yapılmaktadır. Her zaman ürettiği ürünlerin arkasında duran firmamız LED Aydınlatma ürünlerine 3 yıl değişim garantisi vermektedir.

Çok geniş bir makine parkına sahip olan firmamızın LED Aydınlatma referansları arasında BP, OPET, SHELL, TCDD, OSTİM, FNSS, HAVELSAN gibi kuruluşların yer alması yanı sıra havacılık ve savunma sanayi referanları arasında ASELSAN, HAVELSAN, ROKETSAN, TAI, ZODIAC AEROSPACE gibi sektörünün dev kuruluşları yer almaktadır.

Uluslararası standartlarda üretim yapan firmamız ISO 9001-2008 – AS9100 ve NATO Milli Gizli belgelerine sahiptir.

40 yılı geride bırakmış olan firmamız pano tipi ölçü aletleri, alçak gerilim akım trafoları, alçak/orta/yüksek gerilim emniyet gereçleri, born klemens, buksel soket gibi ürünlerin seri üretimini yapmakla beraber gerek ülkemizde gerek dünya üzerinde önde gelen savunma ve havacılık firmalarına hizmet vermektedir.

Yetkili Kişi: Bahadır Tahtalı

Kuruluş Tarihi: 1975

Çalışan Sayısı: 160

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Emge, Emge Aydınlatma, Emge LED Aydınlatma, LED, LED Aydınlatma, Sokak Lambası, LED Sokak Armatürü, IR Projektör, Downlight, Panel, LED Panel, Lineer Aydınlatma, LED Bar, Test, Ölçüm, LED Downlight, LED Kanopi, Endüstriyel Aydınlatma, LED Lamba

Hızlı Teklif Al: bahadir@emge.com.tr

Koordinatları: 39.9746913, 32.7384665

İçerik Önerileri

IMERA Elektronik IMERA, üniversite yıllarındaki sıcacık dostluğun aynı hayalle birleşmesiyle ortaya çıkmış bir şirkettir. Firma dış mekan uygulamaları için sensörler, kablosuz aydınlatma kontrolleri ve bağlı aydınlatma yönetimi yazılımı konusunda uzmanlaşmıştır.
COMM LED Aydınlatma COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır.
DIESS Elektronik DIESS Elektronik, 2006 yılında güneş ve rüzgar enerji sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri, redresör/akü şarj sistemleri ve akü imalat pazarlama, projelendirme, tasarım ve kurulumları yapmak üzere kurulmuştur.
ARLIGHT ARLIGHT, 1991 yılında "ışık olsun" sloganıyla Ankara'da kurulmuştur. Firmanın karanlığı aydınlatmayla başlayan yolculuğu zamanla yeni trendler belirleyen bir kuruluş olma yönünde ilerlemesiyle devam etmiştir. Dünya standartlarında üretim yapan firmanın ürünleri dünyanın her yerine ihraç ediliyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *