tr Türkçe
İş İlanları
17 Ekim 2018 Çarşamba

EMFA Aydınlatma

EMFA Aydınlatma olarak 60 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle, Dış mekan, İç mekan, Peyzaj ve Özel imalat aydınlatma ürünleri üretimi ve tasarımını yapmaktayız. Topkapı’da bulunan 5.000 m² fabrikamız, 90 kişilik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

06 Haziran 2018 Çarşamba, 11:39

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: EMFA Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: EMFA Elektrik Malzeme Fabrikası A.Ş.

Adres: Davutpaşa Cad. Cebealibey Sok. No: 18 Topkapı/İstanbul

Telefon: 0212 482 29 62

Faks: 0212 482 27 81

İnternet Sitesi: http://www.emfa.com.tr

E-Posta Adresi: emfa@emfa.com.tr

Alexa Değeri: 4.421.677

Hakkında:

EMFA Aydınlatma olarak 60 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle, Dış mekan, İç mekan, Peyzaj ve Özel imalat aydınlatma ürünleri üretimi ve tasarımını yapmaktayız. Topkapı’da bulunan 5.000 m² fabrikamız, 90 kişilik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemine tabi, ürünlerimizse TSE, CE, GOST kalite sertifikalarına sahiptir. Ürünlerimiz Otel, AVM, Konut, Ofis, Hastane vb. birçok alanda geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Tecrübeli ve alanında eğitimli mühendislerden oluşan ARGE, üretim ve satış ekibi; proje geliştirme ve her türlü teknik desteği müşterilerimize sunmaktadır. Projelerinizde gerek ürün seçimi gerekse yerleşimi, ışık dağılım ve verimliliklerinin hesaplanması konusunda da sizlere destek olmak isteriz.

Yetkili Kişi: Adnan Kasapoğlu

Kuruluş Tarihi: 1922

Çalışan Sayısı: 90

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: EMFA, EMFA Aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, LED Aydınlatma, Havuz Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: sefa@emfa.com.tr

Koordinatları: 41.022299, 28.905075

İçerik Önerileri

Pelsan Aydınlatma 36 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. 30.000 m² kapalı alana sahip Pelsan tesislerinde, 450 çalışanla yılda 5 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yap...
Us Aydınlatma Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.
2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
Vekta Aydınlatma Vekta Aydınlatma, iç ve dış mekan aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından kurulmuştur. Firmamız, 5000 m2'lik kapalı alana sahip üretim tesisinde çağdaş aydınlatma tekniğine uygun, profesyonel iç mekan ve endüstriyel aydınlatma armatürleri üretm...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *