EMFA Aydınlatma

EMFA Aydınlatma olarak 60 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle, Dış mekan, İç mekan, Peyzaj ve Özel imalat aydınlatma ürünleri üretimi ve tasarımını yapmaktayız. Topkapı’da bulunan 5.000 m² fabrikamız, 90 kişilik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

06 Haziran 2018 Çarşamba, 11:39

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: EMFA Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: EMFA Elektrik Malzeme Fabrikası A.Ş.

Adres: Davutpaşa Cad. Cebealibey Sok. No: 18 Topkapı/İstanbul

Telefon: 0212 482 29 62

Faks: 0212 482 27 81

İnternet Sitesi: http://www.emfa.com.tr

E-Posta Adresi: emfa@emfa.com.tr

Alexa Değeri: 1.461.475

Hakkında:

EMFA Aydınlatma olarak 60 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle, Dış mekan, İç mekan, Peyzaj ve Özel imalat aydınlatma ürünleri üretimi ve tasarımını yapmaktayız. Topkapı’da bulunan 5.000 m² fabrikamız, 90 kişilik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemine tabi, ürünlerimizse TSE, CE, GOST kalite sertifikalarına sahiptir. Ürünlerimiz Otel, AVM, Konut, Ofis, Hastane vb. birçok alanda geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Tecrübeli ve alanında eğitimli mühendislerden oluşan ARGE, üretim ve satış ekibi; proje geliştirme ve her türlü teknik desteği müşterilerimize sunmaktadır. Projelerinizde gerek ürün seçimi gerekse yerleşimi, ışık dağılım ve verimliliklerinin hesaplanması konusunda da sizlere destek olmak isteriz.

Yetkili Kişi: Adnan Kasapoğlu

Kuruluş Tarihi: 1922

Çalışan Sayısı: 90

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: EMFA, EMFA Aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, LED Aydınlatma, Havuz Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: sefa@emfa.com.tr

Koordinatları: 41.022299, 28.905075

İçerik Önerileri

Euroluce Aydınlatma Firma İtalya, Almanya, Polonya, İngiltere, Tayland menşeli önemli aydınlatma markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütördür.
Zerolight Bafa Elektronik, 2001 yılından beri yüksek verimli ve kaliteli 24V, 85 CRI şerit LED ve DMX512/DALI haberleşme protokollü sistemlerin uygulanması ve üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, Zerolight markasıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye imzasını atmıştır.
Aktel Elektronik Aktel Elektronik, faaliyetlerine 1990 yılında başlamış olup kurumsal ve yapısal kimliğini koruyarak çalışmalarını yerli Ar-Ge ve inovasyon temelinde OSRAM ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda LED'li aydınlatma ürünlerinin üretimini, yurt içi ve dışı satışlarını gerçekleştirmektedir....
Na-De Elektronik Bina Aydınlatma Otomasyonu ve Bina İletişim Sistemleri sektöründe faaliyetine 70'li yıllarda başlamış olan Na-De, bu 46 yılı aşkın süre sonunda oldukça uzun bir yol kat ederek sektöründe öncü bir isim haline gelmiştir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *