tr Türkçe
İş İlanları
17 Ağustos 2018 Cuma

EMFA Aydınlatma

EMFA Aydınlatma olarak 60 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle, Dış mekan, İç mekan, Peyzaj ve Özel imalat aydınlatma ürünleri üretimi ve tasarımını yapmaktayız. Topkapı’da bulunan 5.000 m² fabrikamız, 90 kişilik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

06 Haziran 2018 Çarşamba, 11:39

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: EMFA Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: EMFA Elektrik Malzeme Fabrikası A.Ş.

Adres: Davutpaşa Cad. Cebealibey Sok. No: 18 Topkapı/İstanbul

Telefon: 0212 482 29 62

Faks: 0212 482 27 81

İnternet Sitesi: http://www.emfa.com.tr

E-Posta Adresi: emfa@emfa.com.tr

Alexa Değeri: 1.303.742

Hakkında:

EMFA Aydınlatma olarak 60 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle, Dış mekan, İç mekan, Peyzaj ve Özel imalat aydınlatma ürünleri üretimi ve tasarımını yapmaktayız. Topkapı’da bulunan 5.000 m² fabrikamız, 90 kişilik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemine tabi, ürünlerimizse TSE, CE, GOST kalite sertifikalarına sahiptir. Ürünlerimiz Otel, AVM, Konut, Ofis, Hastane vb. birçok alanda geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Tecrübeli ve alanında eğitimli mühendislerden oluşan ARGE, üretim ve satış ekibi; proje geliştirme ve her türlü teknik desteği müşterilerimize sunmaktadır. Projelerinizde gerek ürün seçimi gerekse yerleşimi, ışık dağılım ve verimliliklerinin hesaplanması konusunda da sizlere destek olmak isteriz.

Yetkili Kişi: Adnan Kasapoğlu

Kuruluş Tarihi: 1922

Çalışan Sayısı: 90

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: EMFA, EMFA Aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, LED Aydınlatma, Havuz Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: sefa@emfa.com.tr

Koordinatları: 41.022299, 28.905075

İçerik Önerileri

Ağustos Teknoloji Ağustos Teknoloji, Soraa, Xicato, CoeLux, LED Engin, Cooledge, Asensetek gibi üst düzey markaların Türkiye'de temsilciliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Mimari aydınlatma tasarımı dergisi PLD Türkiye'nin yayıncı kuruluşudur.
Beta Aydınlatma Beta Aydınlatma, dış mekan kullanımlarındaki yüksek aydınlatma armatürleri, çim armatürleri ve kent mobilyaları üretmektedir. Firma, 500'ün üzerindeki modellerin yanında, müşterilerinden gelen proje ve öneriler dahilinde ürettiği mamulleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır....
LumiSistem Aydınlatma LumiSistem Aydınlatma, İstanbul merkezli mimari aydınlatma, danışmanlığı, aydınlatma ürün grubu ve bu ürünlerin uygulama alanlarında uzmanlaşmış ulusal&uluslararası bir çok projede yer almış uzman mimar ve mühendis kadrosuyla fark yaratan, ışığı mimari bütünlükle buluşturan bir tasarım ofisidir....
Skupit LED Aydınlatma Ural Elektronik ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak elektrik ve elektronik sektöründe 20 yılı aşkın süredir üretim yapmakta; ayrıca kaliteye önem veren, yenilikçi ve özgün bir anlayış ile gelişimimizi sürdürerek güçlü bir marka olma yolunda önemli bir yol kat etmiş bulunmaktayız....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *