tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Dora Teknoloji

Erciyes Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren Dora Teknoloji, LED Aydınlatma ve Yazılım teknolojilerinde yenilikçi ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

28 Şubat 2017 Salı, 14:44

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Dora Teknoloji

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,40. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Dora Aydınlatma ve Yazılım Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Erciyes Teknopark Bina-5 No: 24 Melikgazi/Kayseri

Telefon: 0352 503 15 33

Faks: –

İnternet Sitesi: http://www.dorateknoloji.com.tr

E-Posta Adresi: info@dorateknoloji.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Erciyes Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren Dora Teknoloji, LED Aydınlatma ve Yazılım teknolojilerinde yenilikçi ve kurumsal çözümler sunmaktadır. Dora Teknoloji, Erciyes Teknopark bünyesinde devlet destekli ve özel projeler yürütmektedir. LG LED İç Anadolu Bayiliği ile LED aydınlatma sektöründe üst düzey hizmet vermektedir. Projelerinde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Yetkili Kişi: Selman Çınar

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 45

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, LED Aydınlatma, Projektör, Wallwasher, LG LED, LED Bar, Avize

Hızlı Teklif Al: info@dorateknoloji.com.tr

Koordinatları: 38.712739, 35.537825

İçerik Önerileri

Toy Aydınlatma Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.
ALTUN LED ALTUN LED, 2012 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde 5205 m2’lik bir alanda 1000 m2 üretim alanına sahip tesisinde LED aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir....
LEFA Temsilcilik LEFA Temsilcilik olarak konusunda uzman olan yabancı firmaların Türkiye distribütörlüklerini yapmaktayız. Aydınlatma ve Elektronik sektörüne yönelik ürünlerimiz kısaca; LED şeffaf reçinesi, LED opal görünüm veren reçine, izolasyon reçinesi, yapıştırıcı, contalama kimyasalları olarak sıralanabilir....
Gatek Aydınlatma Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa'da, merkez ofisi İstanbul Perpa'da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; süre...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *