İş İlanları
01 Haziran 2019 Cumartesi

Doğal Spektrum LED’lerle Özel Masa Lambası Geliştirildi

Seoul Semiconductor firmasının SunLike Serisi doğal spektrum LED’leri Çin’de JingDong tarafından tasarlanan LED masa lambalarında kullanıldı. SunLike Serisi doğal spektrum LED’ler, doğal güneş ışığının spektrumuna çok yakın bir ışık üretiyor ve geleneksel LED’lerde yaygın olan mavi ışık zirvesini düşürerek insan odaklı bir aydınlatma performansı sunuyor.

07 Ocak 2019 Pazartesi, 13:01

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Seoul Semiconductor firmasının SunLike Serisi doğal spektrum LED‘leri Çin‘de JingDong tarafından tasarlanan LED masa lambalarında kullanıldı.

LED ürünleri ve LED teknolojilerinin önde gelen firmalarından Seoul Semiconductor, Çin‘li e-ticaret şirketi JingDong‘un masa lambası üretiminde SunLine Serisi doğal spektrum LED’leri kullanmaya başladığını duyurdu.

JingDong‘un Jingzao markasını taşıyan bu yeni masa lambaları, SunLike Serisi LED’lerden güç alarak insan odaklı bir aydınlatma tasarımı sunuyor.

SunLike Serisi doğal spektrum LED’ler, doğal güneş ışığının spektrumuna çok yakın bir ışık üretiyor ve geleneksel LED’lerde yaygın olan mavi ışık zirvesini düşürerek insan odaklı bir aydınlatma performansı sunuyor.

SunLike LED‘li ışık kaynakları, nesnelerin rengini doğal güneş ışığında göründüğü gibi gösterebiliyor.

Seoul Semiconductor’un SunLike Serisi Doğal Spektrumu

SunLike LED‘li yeni Jingzao LED masa lambaları, kullanıcıların ışık kaynağının renk sıcaklığını gereksinimlerine göre kontrol etmelerini sağlayan, göz yorgunluğunu azaltan, istikrarlı insan sirkadiyen ritimlerinin korunmasına yardımcı olan ve çocuklar için miyop riskini azaltan teknolojiyi içeriyor.

JingDong tarafından bağımsız olarak geliştirilen bu ürün, tüketicilere en güvenli ve en sağlıklı ışığı sağlamak için SunLike teknolojisini benimsemiş, sağlıklı aydınlatma kavramını halka popüler kılan ilk masa lambası olarak öne çıkıyor.

SunLike serisi doğal spektrum LED’ler, Seul Semiconductor‘ın optik yarı iletken teknolojisinin ve orijinal konseptini “insan refahı için güneşe en yakın ışık” olarak tanımlayan Toshiba Materials‘ın TRI-R teknolojisinin kombinasyonu ile geliştirildi. Bu teknoloji, doğal güneş ışığı spektrumunun beyaz bir LED kaynağı tarafından taklit edilmesini sağlıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir