tr Türkçe
İş İlanları
17 Ekim 2018 Çarşamba

Dimçayı Tüneli’nde Aydınlatma Eksikleri Giderildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dimçayı’nda 12 mahalleye giden grup yolu üzerinde bulunan tünelin aydınlatmasında yaşanan sorunları giderdi. 330 metrelik tünelin aydınlatmasının sağlıklı çalışması yaşanabilecek kazaların önüne geçilmesi açısından büyük önem taşıyor.

26 Mayıs 2018 Cumartesi, 11:07

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dimçayı’nda 12 mahalleye giden grup yolu üzerinde bulunan tünelin aydınlatmasında yaşanan sorunları giderdi. 330 metrelik tünelin aydınlatmasının sağlıklı çalışması yaşanabilecek kazaların önüne geçilmesi açısından büyük önem taşıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ulaşım ağı içine alındıktan sonra 2015 yılında aydınlatılması yapılan Dimçayı Tüneli’nde aydınlatma ile ilgili arızalara anında müdahale ediliyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi bünyesinde faaliyet gösteren teknik ekipler, hafta sonu yaptıkları çalışmayla tünelin aydınlatmasında yaşanan sorunları giderdi.

Aydınlatma kazaları önlüyor

Bölgede bulunan 12 mahallenin grup yolu üzerinde bulunan 330 metrelik tünel, aynı zamanda yaz aylarında büyük bir yoğunluğun yaşandığı Dimçayı piknik alanları güzergâhı üzerinde de bulunuyor. Çok sayıda yerli ve yabancı turistin kullandığı tünelin aydınlatılmasının sağlıklı çalışması kazaları önleyebilmek adına büyük önem arz ediyor.

Bölge halkı çalışmalardan memnun

Yapılan çalışmadan memnun olan mahalle muhtarları ve bölge sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’nden önce aydınlatmada yaşanan sorunları çözecek merci bulmakta zorlandıklarını ifade ederek, “2015 yılından bu yana tünelimizin aydınlatması düzenli çalışıyor. Arızalar da kısa sürede gideriliyor. Böylece hem bizler hem de yöremize gelen misafirlerimiz daha güvenli bir şekilde seyahat ediyoruz.“ dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi

İçerik Önerileri

Düden Şelalesi Aydınlatmasıyla Uluslararası Ödüle Layık Görüldü Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Düden Şelalesi Aydınlatma Projesi dünyanın en iyi tasarım konsept ve ürünleri yarışmasında ödüle layık görüldü. Gelinlik Giymiş Düden Şelalesi konseptiyle ödül alan şelale gündüzü başka gecesi bir başka güzelliğiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. ...
Korkuteli Belediyesi Kendi Aydınlatma Direklerini Üretiyor Korkuteli Belediyesi, maliyetlerini azaltmak için sokak, park ve bahçelerin aydınlatılmasında kullanılan direkleri üretmeye başladı.
Ankara’nın Alt Geçitlerinde Aşırı Aydınlatma Sorunu Ankara'nın alt geçitlerindeki tek problem aşırı yağış sonrası ortaya çıkan sel problemi değil. Aşırı aydınlatmayla ortaya çıkan konfor kaybı da önemli bir problem olarak dikkat çekiyor. Bu noktalarda gündüz aydınlığının gece de aynı şekilde sürdürülmesi, sürücüler için tehlike yaratıyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *