tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

DIALux’un Mobil Uygulaması Çıktı

Aydınlatma tasarımı ve simülasyon programı DIALux’un beklenen mobil uygulaması çıktı. Artık iç mekan aydınlatma simülasyonları bilgisayara ihtiyaç duymadan yapılabiliyor.

11 Eylül 2018 Salı, 09:10

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma tasarımı ve simülasyon programı DIALux‘un beklenen mobil uygulaması çıktı. Artık iç mekan aydınlatma simülasyonları bilgisayara ihtiyaç duymadan yapılabiliyor.

DIALux ve DIALux evo ücretsiz aydınlatma tasarımı ve simülasyonu programlarıdır. DIAL ekibi, program kullanımı için ücret almak yerine aydınlatma üreticilerinden abonelik bedeli almayı tercih etmektedir. Bu sayede program, pek çok mühendis, mimar ve uygulayıcılar tarafından sıkça kullanılmaktadır.

Bir oda aydınlatma planlaması aslında kolay bir işlem olsa da, basit bir işlem için bilgisayar ile haşır neşir olmak çok istenen bir durum değildi. Bu yüzden DIALux uygulamasının mobil sürümü uzunca bir süredir bekleniyordu.

IOS ve Android platformları için hazırlanan DIALux Mobile, App Store ve Google Play Store‘da yayına alındı. DIALux Mobile uygulamasını aşağıdaki bağlantılar aracığıyla indirebilirsiniz.

App Store:
https://itunes.apple.com/us/app/dialux-mobile/id1417891820?ls=1&mt=8

Google Play Store:
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.dial.DialuxMobile

Programı indirdikten sonra oda boyutlarıyla yeni proje oluşturuyorsunuz. Ardından yansıma çarpanları, bakım faktörü gibi parametreleri giriyorsunuz. Proje oluştuktan sonra, farklı üreticilere ait ürünler arasından arama yapıp, armatür seçimi yapabiliyorsunuz. Ardından hesaplamaları gerçekleştirip sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

İçerik Önerileri

Pedaş LED Aydınlatma IstanbulLight’ta! Türkiye’nin köklü aydınlatma üreticilerinden olan Pedaş LED Aydınlatma, IstabulLight fuarına katılıyor. Pedaş LED Aydınlatma, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında, Istanbul Fuar Merkezi’nde 9B-100 numaralı standında ürün ve hizmetlerini sergilemeye hazırlanıyor.
LG’den Aydınlatma İçin 123 Milyon Dolar OLED Yatırımı Nikkei'nin haberine göre; LG Display 2017 yılının ilk yarısınında OLED panel üretimi için 123 milyon Dolar yatırım yapacak.
GearBest’ten El Feneri Kampanyası Çinli alışveriş sitesi GearBest, el fenerleri için büyük bir kampanyayı başlattığını duyurdu. Bu kampanya ile pek çok yeni ürün tanıtılıyor ve özel indirimlere ek indirimler sağlayan kampanya kodları sunuluyor.
Vestel LED Aydınlatma Alanında Büyümek İstiyor Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Ekonomist dergisine yaptığı açıklamada LED aydınlatma alanında büyümeyi hedeflediklerini belirtti.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *