İş İlanları
09 Eylül 2019 Pazartesi

DIALux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti

Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.

02 Ekim 2017 Pazartesi, 07:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma projelerinde, uygulamaya geçilmeden önce simülasyon yazılımları yardımıyla aydınlatma hesapları gerçekleştirilmelidir. Bu sayede uygulama sırasında çıkabilecek sorunlar ve sonrasında doğabilecek memnuniyetsizliklerin önüne geçilmiş olur.

Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.

DIALux ve DIALux evo yazılımları vasıtasıyla iç ve dış mekan projelerde aydınlatma tasarımı yapılmakta, yüzeylere ait aydınlatma hesapları gerçekleştirilmektedir. DIALux yazılımları sayesinde belirlenen bir mekân için kullanmanız gereken armatürün özelliklerini belirleyebilir, sayısını öğrenebilir ve mekânın yansıma çarpanlarına göre aydınlık düzeylerini hesaplayabilirsiniz.

Aydınlatma Portalı bünyesindeki ekip, talebin ulaşmasını takiben projeyi titizlikle inceler ve size bir teklif sunar. Onayınızın ardından aydınlatma projesi oluşturulur, sağlanması gereken minimum aydınlık düzeylerine göre yerleştirmeler yapılır. Hesaplamalar bir rapor halinde çıktı alınarak müşteriye sunulur.

Projenizde kullanılacak aydınlatma armatürlerini siz belirleyebilirsiniz, seçtiğiniz aydınlatma armatürü ve proje gereksinimleri göz önünde bulundurularak armatür sayısı, konumu, montaj yüksekliği ve açısına ekibimiz karar verir. Bunun dışında armatür seçiminden, konumlandırmasına kadar tüm seçimleri profesyonel ekibimize bırakabilirsiniz. Onlar sizin için en iyi seçimleri yapacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

3 Yorum

 1. Hilmi Karagöz

  9 Mayıs 2018 - 14:10

  Ankara da bulunan araç alt geçitlerine ait aydınlatma projelerine, (aydınlatma hesapları yapılarak armatür yerleşimlerinin koordinatlı olarak yapılması) yardımcı olabilir misiniz?

  • Emre Yılmaz

   Emre Yılmaz

   9 Mayıs 2018 - 16:39

   Merhaba, talebinize istinaden arkadaşlarımız gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

 2. Ünal ŞİMŞEK

  27 Aralık 2018 - 14:14

  Dialüx – Dialüx Evo öğrenmek istiyorum . Mevcut döküman ve videoları izledim . Yalnız Türkçe kaynak sayısı oldukça az. Diğer uygulamalara göre daha az karısık olmasına ragmen tam anlamıyla tatmin edici bir eğitim seti bulamadım . Kendimi bu sektörde geliştirmek istiyorum . Türkçe eğitim dokumanı video vs. elinde mevcut olanlar bana mail atarlarsa cok sevinirim . (simsekunal@outlook.com) Teşekkürler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir