DEWA, ​​Philips Aydınlatma İle İşbirliğini Güçlendiriyor

Dubai Elektrik ve Su İdaresi, DEWA Genel Müdürü ve CEO’su Muhammed Al Tayer, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı ve CEO’su Göktuğ Gür’ü ve Ticari Direktör Samir Al Aref’i ağırladı. Toplantı sırasında Al Tayer heyeti memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri, gelişimi ve hizmetlerinde sürekli ilerleme de dahil olmak üzere DEWA’nın çalışmalarını açıkladı.

13 Ocak 2018 Cumartesi, 11:26

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Dubai Elektrik ve Su İdaresi, DEWA Genel Müdürü ve CEO’su Muhammed Al Tayer, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı ve CEO’su Göktuğ Gür‘ü ve Ticari Direktör Samir Al Aref‘i ağırladı.

Toplantı sırasında Al Tayer heyeti memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri, gelişimi ve hizmetlerinde sürekli ilerleme de dahil olmak üzere DEWA‘nın çalışmalarını açıkladı. DEWA’nın sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerji uygulamaları alanındaki işbirliğini güçlendirmek ve şirketler ile olan ilişkilerini genişletmek için gösterdiği çabaya vurgu yaptı.

Al Tayer, Dubai‘deki enerji ve su talebini azaltmak için Talep Tarafı Yönetimi 2030 planının hedeflerini gerçekleştirmek için DEWA’nın kamu ve özel sektördeki stratejik ortaklarıyla yakın çalıştıklarını kaydetti. İşbirliği, enerji tasarrufu için Philips LED teknolojisi ve Etihad Enerji Hizmetleri Şirketi, Etihad ESCO aracılığıyla uygulanan Dewa’nın güçlendirme projelerinde kullanımı gibi etkin aydınlatma vasıtasıyla tüketimin azaltılması, enerji verimliliği artırma konularında uzmanlaşmış şirketleri içeriyor.

Heyet, yolların, ofislerin, sanayi kuruluşlarının, otellerin ve evlerin aydınlatılması da dahil olmak üzere tüm sektörler için gelişmiş enerji çözümleri sunmak için Philips Aydınlatma çalışmalarını açıkladı. Heyet, DEWA tarafından yürütülen projelere katılma ve aydınlatma sektöründe müşterek işbirliğini teşvik etme ve Dubai’deki sürdürülebilirliği teşvik etme konusundaki ilgilerini dile getirdi.

WAM

İçerik Önerileri

Philips Aydınlatma CEO’su Eric Rondolat’ın Türkiye Açıklaması Aydınlatmada sektör devi Philips’in CEO’su Eric Rondolat, Philis Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenen sohbet toplantısında bir takım açıklamalarda bulundu.
Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Philips 2016’da Kârını İkiye Katladı Büyüyen ve çeşitlenen endüstri dalları ile birlikte Philips, 2016 yılında kârını 2 kat arttırdı. Gelecek yıllarda ise olgunlaşan ve rekabeti kızışan alanlardaki hisselerini devredebileceği ve sağlık alanına yoğunlaşacağı düşünülüyor.
Philips Aydınlatma ve Huawei’den Akıllı Aydınlatmada İşbirliği Huawei ve Global aydınlatma firması Philips Aydınlatma, Philips Hue'nin ve Huawei OceanConnect IoT platformu ile birlikte kesintisiz çalışmasını sağlayacak anlaşmayı imzaladılar. Yapılan ortaklık Huawei’nin OceanConnect Platformu ile Philips Hue Bağlı Aydınlatma Sistemi kesintisiz birlikte çalışabil...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *