tr Türkçe
İş İlanları
15 Ağustos 2018 Çarşamba

Detay Aydınlatma

1993 yılında İstanbul’da kurulan Detay Aydınlatma., üretim, ihracat ve istihdam yapan Türkiye’de LED aydınlatma üreticilerinden biridir. 5000 m² kapalı alana sahip Detay Aydınlatma tesislerinde, 100 çalışanla, yılda 500 bin aydınlatma armatürü üretilmekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

31 Mayıs 2018 Perşembe, 07:26

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Detay Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Arde Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 441 Okmeydanı, Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 988 41 15

Faks: 0212 220 48 70

İnternet Sitesi: http://www.detayaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@detayaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 11.826.598

Hakkında:

1993 yılında İstanbul’da kurulan Detay Aydınlatma., üretim, ihracat ve istihdam yapan Türkiye’de LED aydınlatma üreticilerinden biridir. 5000 m² kapalı alana sahip Detay Aydınlatma tesislerinde, 100 çalışanla, yılda 500 bin aydınlatma armatürü üretilmekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar ve ürün görsel tasarımları Detay Aydınlatma’nın kendi bünyesindeki mimari ve mühendislik ekip tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ülkemizde doğru aydınlatma konusunda önde gelen firmalar arasında bulunan Detay Aydınlatma, kurulduğu yıldan bu yana üretici olarak hizmet verdiği aydınlatma sektörüne, dünya teknolojisiyle paralel, yenilikçi ve doğru çözümler getirerek; yapıların iç ve dış aydınlatma armatürleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

LED teknolojisinin günümüze kadarki gelişimi ile birlikte, LED ve yeniden kullanılabilir enerji (Güneş ve Rüzgar Enerjisi) konusunda çözüm ortaklarımız ile enerji tasarrufuna yönelik Ar-Ge faaliyetlerimize hız vererek, teknolojik ürün profilimizi genişletmekteyiz.

Yetkili Kişi: Özkan Özgün

Kuruluş Tarihi: 1993

Çalışan Sayısı: 100

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Detay Aydınlatma, LED Aydınlatma, Sokak Armatürü, LED Projektör, Park ve Bahçe Aydınlatması, LED Panel, Kanopi Armatür, Yüksek Tavan Armatürü, Endüstriyel Aydınlatma, Wallwasher, COB LED Projektör

Hızlı Teklif Al: info@detayaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 41.06059, 28.97046

İçerik Önerileri

Global Lighting & Shalt Öztürk Elektrik, 1978 yılında Hüseyin Öztürk tarafından İstanbul’da, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyete geçmiştir. Firma, elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma...
ME-FA – WOFI & Fumagalli Türkiye 1996 yılında kurulan firma ilk olarak Sylvania Türkiye distribütörlüğü ve downlight üretimi ile faaliyet göstermiş, gelişen teknolojik koşullara uygun olarak iç mekan aydınlatmaları konusunda da Alman aydınlatma devi WOFI LED Aydınlatma Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü almıştır....
Gersan Elektrik Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir. GERSAN A.Ş. enerji verimliliği ve enerji tasarrufu sunan Ledbus aydınlatma sistemi ile ürün ga...
Billion Billion uzmanlaştığı enerji yönetim ve ağ iletişim sistemlerinde geliştirdiği çözümleri ile geleceğin akıllı şehirlerinin altyapısını oluşturuyor. Billion, 1973 yılında kurulmuştur ve bilgi iletişim teknolojileri çözümlerinde lider sağlayıcı konumundadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *