tr Türkçe
İş İlanları
17 Ekim 2018 Çarşamba

Detay Aydınlatma

1993 yılında İstanbul’da kurulan Detay Aydınlatma., üretim, ihracat ve istihdam yapan Türkiye’de LED aydınlatma üreticilerinden biridir. 5000 m² kapalı alana sahip Detay Aydınlatma tesislerinde, 100 çalışanla, yılda 500 bin aydınlatma armatürü üretilmekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

31 Mayıs 2018 Perşembe, 07:26

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Detay Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Arde Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 441 Okmeydanı, Şişli/İstanbul

Telefon: 0531 988 41 15

Faks: 0212 220 48 70

İnternet Sitesi: http://www.detayaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@detayaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 15.305.414

Hakkında:

1993 yılında İstanbul’da kurulan Detay Aydınlatma., üretim, ihracat ve istihdam yapan Türkiye’de LED aydınlatma üreticilerinden biridir. 5000 m² kapalı alana sahip Detay Aydınlatma tesislerinde, 100 çalışanla, yılda 500 bin aydınlatma armatürü üretilmekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar ve ürün görsel tasarımları Detay Aydınlatma’nın kendi bünyesindeki mimari ve mühendislik ekip tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ülkemizde doğru aydınlatma konusunda önde gelen firmalar arasında bulunan Detay Aydınlatma, kurulduğu yıldan bu yana üretici olarak hizmet verdiği aydınlatma sektörüne, dünya teknolojisiyle paralel, yenilikçi ve doğru çözümler getirerek; yapıların iç ve dış aydınlatma armatürleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

LED teknolojisinin günümüze kadarki gelişimi ile birlikte, LED ve yeniden kullanılabilir enerji (Güneş ve Rüzgar Enerjisi) konusunda çözüm ortaklarımız ile enerji tasarrufuna yönelik Ar-Ge faaliyetlerimize hız vererek, teknolojik ürün profilimizi genişletmekteyiz.

Yetkili Kişi: Özkan Özgün

Kuruluş Tarihi: 1993

Çalışan Sayısı: 100

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Detay Aydınlatma, LED Aydınlatma, Sokak Armatürü, LED Projektör, Park ve Bahçe Aydınlatması, LED Panel, Kanopi Armatür, Yüksek Tavan Armatürü, Endüstriyel Aydınlatma, Wallwasher, COB LED Projektör

Hızlı Teklif Al: info@detayaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 41.06059, 28.97046

İçerik Önerileri

Zerolight Bafa Elektronik, 2001 yılından beri yüksek verimli ve kaliteli 24V, 85 CRI şerit LED ve DMX512/DALI haberleşme protokollü sistemlerin uygulanması ve üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, Zerolight markasıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye imzasını atmıştır.
Yapıtaş Kablo ve Profil 1976 yılında kurulmuş olan Yapıtaş Kablo & Profil, 2000 yıllarının başlarında "Zor şartlara özel ürünler" sloganıyla, sektörde genellikle dışa bağımlılığı yüksek olan özel kablolar üretimine odaklanarak kablo üretimi konusunda ülkemizde birçok ilki gerçekleştirmiştir....
Star Fiber Optik Aydınlatma Fiber optik aydınlatma konusunda uzmanlaşan Star Fiber Optik Aydınlatma, yerli olarak imal ettiği yenilikçi ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra fiber optik aydınlatma ile ilgili kişiye özel tasarımlar yaparak projelendirme ve uygulama hizmeti de verm...
Beta Aydınlatma Beta Aydınlatma, dış mekan kullanımlarındaki yüksek aydınlatma armatürleri, çim armatürleri ve kent mobilyaları üretmektedir. Firma, 500'ün üzerindeki modellerin yanında, müşterilerinden gelen proje ve öneriler dahilinde ürettiği mamulleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *