Derin LED

2009 yılında faaliyetlerine başlayan Derin LED, 42.500 m2’lik arazide 6.500 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma LED’li aydınlatma ürünlerinin tasarım, kalıp üretimi, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon, kaplama, boyama, SMD dizgi ve montaj işlemlerinin tümünü kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

26 Eylül 2016 Pazartesi, 15:45

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Derin LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,29. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Derin LED Elektronik ve Bilgi Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Çınar Mah. Duru Cad. No: 14 Akyurt/Ankara

Telefon: 0312 847 54 53

Faks: 0312 847 54 30

İnternet Sitesi: http://www.derinled.com.tr

E-Posta Adresi: info@derinled.com.tr

Alexa Değeri: 11.207.759

Hakkında:

Fabrikamız Sera Grup’un bir üyesi olarak Derin LED Elektronik ve Bilgi Sistemleri Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında 2009 yılında faaliyete başlamıştır. 42,500 m2’lik arazisinde 6,500 m2 kapalı alana sahip olan kuruluşumuzda, son teknoloji ürünlerinden oluşan makine parkuruyla, en güncel üretim metotlarını benimseyerek LED aydınlatma ürünleri ve teknolojileri üretimi yapılmaktadır. TSE, CE, TCS, ISO 9001, ISO 14001, ISO18001 belgeleri ile ürün ve üretim kalitesini onaylatmıştır. 2014 yılında İtalya’dan kazanılan Bronze A’ Design Award aydınlatma ürünü tasarım ödülü ile bu çalışmalar taçlandırılmıştır.

LED’li aydınlatma ürünlerinin tasarım, kalıp üretimi, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon, kaplama, boyama, SMD dizgi ve montaj işlemlerinin tümünü kendi bünyesinde gerçekleştiren Derin LED enverimli ve en dayanıklı LED çip markalarını tercih etmektedir. LED Panel, LGP (Slim LED Panel) Panel, Downlight, Ultraslim Downlight, Wallwasher, Projektör, Sokak Lambası, LED Line gibi ürünleri ve değişen müşteri isteklerini karşılama ve teknolojik dünya standartlarına uyumu ilke edinmiş kaliteli ve güçlü bir firmadır. Dış mekân ve iç mekân aydınlatmalarda kamu kurumları, hastaneler, belediyeler, oteller, bankalar, süpermarketler, alışveriş merkezleri vb. kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

Yetkili Kişi: Ali Tekin Çelik & Ahmet Ulaş Çelik

Kuruluş Tarihi: 2009

Çalışan Sayısı: 100

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Aydınlatma, LED Panel, LED Projektör, LED Sokak Lambası, LED Aydınlatma, LED Line, LED Ray Spot, LED Salyangoz, LED Kanopi, LED Downlight

Hızlı Teklif Al: info@derinled.com.tr

Koordinatları: 40.080434, 33.028037

İçerik Önerileri

CK Aydınlatma 2006 yılında Cenk ve Cem Kaderoğlu kardeşler tarafından kurulan CK Aydınlatma, ilk olarak Ulus Ankara’da faaliyetine başlamıştır. CK Aydınlatma; yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübeyle, müşteri memnuniyetini önde tutan ve kaliteden vazgeçmeyen profesyonel yaklaşımıyla ticari hayatına halen devam ...
Optik Aydınlatma Optik Aydınlatma, sodyum buharlı armatür ve LED'li armatür ürünleri tasarımı ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın lens ve reflektör tasarımı kabiliyeti bulunmaktadır.
HEPER 1994’te Ankara’da kurulan Heper+Moonlight teknik aydınlatma konusunda Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasındadır. Dünya çapında 80’dan fazla ülkede satılan ürün gruplarıyla, Heper+Moonlight; dış aydınlatma konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.
AriaQueen Aydınlatma Ülkemizdeki aydınlatma eksiklerini tamamlamak ve ev tasarımlarında aydınlatmayı öne çıkarmak amacıyla 2006 yılında kurulan AriaQueen Exclusive, küçük bir ev aydınlatması projesinden, büyük bir otel projesine kadar her türlü aydınlatma projesine çözümler üretmektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

  1. Erdem Bayrak

    16 Kasım 2016 at 18:22

    Derin ledle hayelleriniz sınırsız

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *