DEKALED Aydınlatma Sistemleri

Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.

25 Temmuz 2017 Salı, 07:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: DEKALED Aydınlatma Sistemleri

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (33 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,52. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: DEKALED Aydınlatma Sistemleri

Adres: İsmetpaşa Mah. Abdi İpekçi Cad. Uçak Sok. No: 5/A Bayrampaşa/İstanbul

Telefon: 0212 576 56 58

Faks: 0212 576 56 45

İnternet Sitesi: http://www.dekaled.com

E-Posta Adresi: info@dekaled.com

Alexa Değeri: 13.278.846

Hakkında:

2007 yılından itibaren Türk aydınlatma sektörünün içinde olan DEKALED, 2000’li yıllarla birlikte hızla gelişen LED aydınlatma armatürleri imalatında önemli bir yer edinmiştir.

Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir. Ayrıca yurt içinde ve yurt dışındaki bir çok projede bina ve park bahçe aydınlatma konusunda armatürlerin LED’li modellerinin tasarımı ve imalatı konusunda çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yetkili Kişi: Ebru Okutay

Kuruluş Tarihi: 2007

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

  Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

  Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: DEKALED, LED, Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Park ve Bahçe Aydınlatma, LED Armatür Üretimi

Hızlı Teklif Al: info@dekaled.com

Koordinatları: 41.042411, 28.911287

İçerik Önerileri

Sisel – Trilux Türkiye Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firma, Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütme...
Özcan Aydınlatma 1987 yılında kurulan Özcan Aydınlatma, iç mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. 100'ü aşkın çalışanı, 8.000 metrekare üretim tesisi, 4 mağazası, zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Özcan Aydınlatma, hem tüketicilere en iyi hizmeti vermek için ç...
Entek LED Entek LED, 7000 m2 üretim tesisiyle, bünyesinde bulundurduğu bilişim yatırımı, makine parkuru ve 100'e yakın personeliyle, aydınlatma sektörü için bugünün şartlarıyla üretim yapmakta, sektörün geleceği için teknolojik yatırımlarını sürdürmektedir.
Borled Birbirinden farklı sektörlerde 15 şirket ile faaliyet gösteren, bünyesinde 2000'den fazla personeli istihdam eden Borsan Grup'a bağlı olan Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San ve Tic. A.Ş. 1984 yılında kurulmuştur. Borsan, 2016 yılı itibariyle Borled markası altında LED'li aydınlatma ürünlerinin ç...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum

 1. İrem

  30 Ağustos 2017 at 22:13

  Ürünlerini kullandım gerçekten çok memnun kaldım kaliteli kutluyorum sizi Ebru hanım

 2. Arman KÖSE

  5 Eylül 2017 at 13:16

  Dekaled’den ürün aldım. Ürün kalitesi diğer kullandığım ürünlere göre daha iyi, işi zamanında teslim ettiler ve hizmette de sorunsuzlardı…

  Teşekkürler…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *