tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

COMM LED Aydınlatma

COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır.

22 Ağustos 2016 Pazartesi, 07:45

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: COMM LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Kromplas Makina Mühendislik İnşaat Tarım Ürünleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 309 İstanbul Yolu 27.Km Saray, Kazan/Ankara

Telefon: 0312 267 03 34

Faks: 0312 267 03 54

İnternet Sitesi: http://www.comm.com.tr

E-Posta Adresi: info@comm.com.tr

Alexa Değeri: 340.667

Hakkında:

COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır. Kendi bünyesinde bulunan alüminyum baskı, kalıp ve işleme birimleri sayesinde özel ürün tasarımında sınır tanımayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca sahip olduğu SMD dizgi hattı sayesinde LED’lerin kart üzerine dizilmesi ve özel tasarım sürücülerin üretilmesi tam otomatik hat ile tamamen kendi bünyesinde gerçekleşmektedir.

Yetkili Kişi: Talat Alnıaçık

Kuruluş Tarihi: 2012

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: COMM, LED Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, Endüstriyel Armatürler, LED Downlight, LED Floresan, LED Kanal Armatür, LED Line, LED Panel, Lensli Projektörler, Projektörler, Reflektörlü Projektörler, Wallwasher, Yol Aydınlatma Armatürleri

Hızlı Teklif Al: info@comm.com.tr

Koordinatları: 40.0411354, 32.6368077

İçerik Önerileri

Baytaş Aydınlatma Baytaş Aydınlatma 2011 yılında Ankara’da kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı Bayled, Baylight ve Baypole markaları ile aydınlatma sektöründe yerini aldı.
AYKON LED AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirme...
DIESS Elektronik DIESS Elektronik, 2006 yılında güneş ve rüzgar enerji sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri, redresör/akü şarj sistemleri ve akü imalat pazarlama, projelendirme, tasarım ve kurulumları yapmak üzere kurulmuştur.
Optik Aydınlatma Optik Aydınlatma, sodyum buharlı armatür ve LED'li armatür ürünleri tasarımı ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın lens ve reflektör tasarımı kabiliyeti bulunmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *