tr Türkçe
İş İlanları
15 Ağustos 2018 Çarşamba

CGS Test Merkezi

CGS Test Merkezi, 2017 yılı Ağustos ayı itibari ile test ve belgelendirme sektöründe tecrübeli  kadrosu ile faaliyetine başlamış olup, TS EN ISO/IEC 17025:2012 standardından TÜRKAK tarafından akredite olmuştur. Aydınlatma armatürlerinin CE belgelendirmesi, EN 60598 kapsamında testlerini, IP testleri ve LVD testlerini akredite olarak gerçekleştirmektedir.

22 Temmuz 2018 Pazar, 08:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: CGS Test Merkezi

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: CGS Test Hizmetleri Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş.

Adres: Oruçreis Mah. Tekstil Kent Cad. No: 10/I-102 (A 21/20) Esenler/İstanbul

Telefon: 0212 438 5133 – 0545 609 94 87

Faks:

İnternet Sitesi: http://www.cgstestmerkezi.com

E-Posta Adresi: info@cgstestmerkezi.com

Alexa Değeri: 2.962.813

Hakkında:

CGS Test Merkezi, 2017 yılı Ağustos ayı itibari ile test ve belgelendirme sektöründe tecrübeli  kadrosu ile faaliyetine başlamış olup, TS EN ISO/IEC 17025:2012 standardından TÜRKAK tarafından akredite olmuştur. Aydınlatma armatürlerinin CE belgelendirmesi, EN 60598 kapsamında testlerini, IP testleri ve LVD testlerini akredite olarak gerçekleştirmektedir.

Farklı disiplinlerden gelen tecrübeli kadromuz ile kalite ve güvenliğiniz konusunda dünyaya açılan kapınız olma prensibiyle çalışmaktayız.

Aydınlatma armatürleri, tüketici elektroniği ürünleri, makineler, bilgi teknolojisi cihazları, ev ve benzeri yerlerde kullanılan elektrikli cihazlar ve IP testleri akreditasyon kapsamımıza dahildir.

Hem LVD Laboratuvarı hem de  muayene kuruluşu olarak taleplerinize geniş kapsamda hizmet sunmaktayız.

CE işaretlemesi kapsamı dışında kalan E işaretlemesi, Kuzey Amerika Onayları (CSA/UL), SASO gibi Uluslararası onaylar konusunda test ve belgelendirme imkanları sunabilmekteyiz.

Akredite Kuruluş olan CGS Test Merkezi’nden alacağınız test hizmetleri KOSGEB Test, Analiz ve Kalibrasyon Desteği başlığı altında 30.000 TL’ye kadar %50 geri ödemesiz olarak desteklenmektedir. Ayrıca, tüm test ve belgelendirme hizmetlerinde Aydınlatma Portalı kurumsal üyelerine özel indirimler uygulanmaktadır.

Yetkili Kişi: Naim Koralp Karakoç

Kuruluş Tarihi: 2017

Çalışan Sayısı: 12

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: CGS, CGS Test Merkezi, Aydınlatma Laboratuvarı, Aydınlatma Armatürleri, IP Testi, IP Testleri, IP Koruma, LVD, LVD Testi, EN 60598, EN 60598 Testi, Belgelendirme, CE, CE Belgelendirme, CE Belgesi

Hızlı Teklif Al: koralp.karakoc@cgstestmerkezi.com

Koordinatları: 41.0671062, 28.8664396

İçerik Önerileri

Kelvin Aydınlatma Aydınlatma sektöründe rekabet koşulları ve tecrübeli müşterilerin değişen arzu ve beklentileri; gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Kelvin Aydınlatma, dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak ...
Paralel Aydınlatma Konusunda deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ama verimli düşünen Paralel Aydınlatma, sektördeki her ihtiyaca en iyi sonuç hedefi ile yola çıkmıştır.
TTAF Elektronik 2003’de İstanbul’da kurulan TTAF; ileri teknoloji bağlantı elemanları, kablo gruplama ve profesyonel LED aydınlatma uygulamaları konusunda müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur....
Özcan Aydınlatma 1987 yılında kurulan Özcan Aydınlatma, iç mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. 100'ü aşkın çalışanı, 8.000 metrekare üretim tesisi, 4 mağazası, zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Özcan Aydınlatma, hem tüketicilere en iyi hizmeti vermek için ç...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *