tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

CE Belgelendirme, EN 60598 Testleri, IP ve LVD Testleri

Aydınlatma Portalı olarak, CGS Test Merkezi ile anlaşmamız gereği, aydınlatma armatürlerinin, CE belgelendirmesi, EN 60598 kapsamında testleri, IP testleri ve LVD testleri üyelerimize ve ziyaretçilerimize özel indirimlerle yapılacaktır.

08 Ağustos 2018 Çarşamba, 13:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı olarak, CGS Test Merkezi ile anlaşmamız gereği, aydınlatma armatürlerinin, CE belgelendirmesi, EN 60598 kapsamında testleri, IP testleri ve LVD testleri üyelerimize ve ziyaretçilerimize özel indirimlerle yapılacaktır.

Çözüm ortağımız, CGS Test Merkezi, aydınlatma sektöründeki müşterilerine aydınlatma armatürlerinin test ve belgelendirme hizmetini vermektedir.

CGS Test Merkezi, akreditasyon süreci tamamlanarak akredite olmuş bir test laboratuvarıdır. Laboratuvar, uzman mühendis kadrosu ve gelişmiş laboratuvar altyapısı ile hem aydınlatma sektörüne hem de diğer sektörlere test ve ölçüm hizmeti vermektedir.

Akredite kuruluş olan çözüm ortağımız, CGS Test Merkezi‘nden alacağınız test hizmetleri KOSGEB Test, Analiz ve Kalibrasyon Desteği başlığı altında 30.000 TL‘ye kadar %50 geri ödemesiz olarak desteklenmektedir.

Tüm test ve belgelendirme hizmetleri için Aydınlatma Portalı üyelerine özel indirimler uygulanacaktır.

Laboratuvarın, 2014/35/AB Alçak Gerilim Yönetmeliği kapsamında aydınlatma armatürleri için akreditasyon kapsamı aşağıdaki gibidir.

  • TS EN 60598-1 Genel Kurallar ve Deneyler
  • TS EN 60598-2-1 Genel Amaçlı, Sabit İç Aydınlatma
  • TS EN 60598-2-2 Gömme Armatürler
  • TS EN 60598-2-3 Yol ve Cadde Aydınlatması İçin
  • TS EN 60598-2-5 Projektörler
  • TS EN 60529 IP Testleri

Bilgi için 0545 609 94 87 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Ar-Ge, Proje ve Yenilik Desteği LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle kendini sürekli olarak yenileyen aydınlatma sektöründe Ar-Ge, firmalar için oldukça önemlidir. Aydınlatma Portalı çatısı altında bir araya gelmiş profesyonel ekip, aydınlatma ve aydınlatma otomasyonu konularında proje geliştiren firmalara Ar-Ge f...
Marka Tescil Başvurusu Marka, bir işletmenin ürün veya hizmetlerini, diğer işletmenin ürün ve hizmetlerinden ayıran isim, slogan, şekil ya da her türlü işarettir. Marka tescili, ürün ya da hizmetlerinde markasını kullanan gerçek marka sahiplerini koruyan bir sistemdir.
Arama Motoru Optimizasyonu Şirketinizin internet sitesi Google'da iyi performans gösteremiyor mu? Belirli kelimelerde ve ürün aramalarında üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Geçici değil, kalıcı çözümlerle Google'da ilk sıraya yerleşmek mi istiyorsunuz? O zaman tam size göre bir teklifimiz var.
Relux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, Relux projenizin oluşturulması ve aydınlatma hesaplarının yapılması konusunda size yardımcı olabilir...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *