tr Türkçe
İş İlanları
17 Ekim 2018 Çarşamba

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri, 2-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü’nde düzenleniyor. Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz, etkinlikte “Türkiye: Aydınlatmada Fırsatlar Ülkesi” başlıklı bir sunum yapacak.

27 Nisan 2018 Cuma, 07:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri, 2-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü‘nde düzenleniyor.

Bu etkinlik aracılığıyla Mimarlık Fakültesi bünyesindeki bölümler Mimarlık, İç Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri ve mezunlarının işverenlerle buluşturulması amaçlanıyor.

Etkinlik boyunca 10:00 – 17:00 saatleri arasında farklı sektörlerde faaliyet gösteren, ürün ve hizmetleriyle öncü olmuş firmalar ve kamu kuruluşları stand açıyor. Üç gün sürecek etkinlikte, seminer ve söyleşiler düzenlenmesi planlanıyor.

Yer: Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü
Adres: İşçi Blokları Mah. Öğretmenler Cad. No: 14 Çankaya/Ankara
Tarih: 2-3-4 Mayıs 2018
Saat: 09:00 – 17:00

Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz, etkinlikte “Türkiye: Aydınlatmada Fırsatlar Ülkesi” başlıklı bir sunum yapacak. Bu sunumda Türkiye’de aydınlatma sektörünün kuruluşunu anlatacak, sektör ve pazar büyüklüğünü gösterecek ve aydınlatma firmalarını öğrencilere tanıtacak. Büyük inşaat projeleri ve pazar fırsatları da bu etkinlikte değerlendirilecek.

Mimarlık, İç Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri ve mezunları için aydınlatma eğitimi imkanları, iş ve staj başvuru sistemi etkinlik boyunca tanıtılacak.

Bu buluşmaya tüm öğrenciler, mezunlar ve ilgililer davet ediliyor.

İçerik Önerileri

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı 28-29 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu Konferans Merkezi'nde gerçekleşecek, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı'nda akıllı şehirler ile şehirlerin liderliği arasında bulunan bağ masaya yatırılıyor. Konferansa karar vericiler; belediyeler, kamu kurumları...
Yarının Aydınlatma Teknolojileri 11. IstanbulLight Fuarı’nda UBM, AGİD ve ATMK stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, 19-22 Eylül tarihlerinde sektörün tüm paydaşlarını İstanbul Fuar Merkezi’nde buluşturuyor.
Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nda Akıllı Aydınlatma Konuşulacak Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, Kamu Teknoloji Platformu tarafından üçüncü kez, 28-29 Mart 2018 tarihlerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Akıllı Şehir konseptinin önemli bir parçası olan Akıllı Aydınlatma da konferansta konuşulacak....
3. Uluslararası Akıllı Şehirler Konferans Programı Yayınlandı Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı” Küresel Başarının Yeni Anahtarı: Şehirlerin Liderliği teması ile gerçekleşiyor. İki günlük konferansın programı ve konuşmacı listeleri yayınlandı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *