tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Baytaş Aydınlatma

Baytaş Aydınlatma 2011 yılında Ankara’da kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı Bayled, Baylight ve Baypole markaları ile aydınlatma sektöründe yerini aldı.

16 Ağustos 2018 Perşembe, 07:38

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Baytaş Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Bayled Teknoloji A.Ş.

Adres: Ahi Evren Mah. 225. Cad. No: 84 Sincan/Ankara

Telefon: 0312 395 76 35

Faks: 0312 39 573 65

İnternet Sitesi: http://www.bayled.com.tr

E-Posta Adresi: info@bayled.com.tr

Alexa Değeri: 2.577.949

Hakkında:

Baytaş Aydınlatma 2011 yılında Ankara’da kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı Bayled, Baylight ve Baypole markaları ile aydınlatma sektöründe yerini aldı. Üretmekte olduğu ürünlerin yüzde yüz kendi tasarımı olmasına özen gösteren ve imalatını yaptığı her ürün için Tasarım Tescil sertifikalarını alan firmamız her geçen gün ürün gamını ve güvenilirliğini arttırmaktadır.

Bünyesinde bulunan kalıphanesinde son teknoloji işleme merkezleri (CNC), plastik enjeksiyon makinaları ve yardımcı universal makina ve tezgahları ile hatasız imalat için Ar-Ge ve kalıp çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam etmektedir.

İlk günden itibaren ilke edinip, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri memnuniyeti odaklı ürün geliştirme ve imalatı ile rakiplerinden ayrılan Baytaş Aydınlatma 2018 yılı itibarı ile üretim kapasitesinin %80 kısmını 20 den fazla Avrupa ve Ortadoğu ülkesine ihrac etmektedir.

Baytaş Aydınlatma, Bayled markası ile ürün kalitesi ve vizyonuyla sektöründe en tepede yer almayı hedefleyen, uzmanlaşmış kadrosu, hızla büyüyen hacmi ve güvenilir ürünleri ile her daim müşterilerimizin ve sektörün hizmetinde olmaya devam edecektir.

Yetkili Kişi: Mahmut Baytaş

Kuruluş Tarihi: 2011

Çalışan Sayısı: 42

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Bayled, Baylight, Baypole, Baytaş, Baytaş Aydınlatma, LED Aydınlatma, Projektör, Sokak Aydınlatma, Bollard, Dekoratif Aydınlatma, Su Altı Aydınlatma, Sıva Üstü Aydınlatma, Yüksek Tavan, Kanopi

Hızlı Teklif Al: mahmut@bayled.com.tr

Koordinatları: 39.9634152, 32.5538526

İçerik Önerileri

COMM LED Aydınlatma COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır.
Modüled Elektronik 2007 yılında kurulan Modüled, LED’li aydınlatma armatürleri ve yenilenebilir enerji sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
AIMTECH 2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyet...
Optik Aydınlatma Optik Aydınlatma, sodyum buharlı armatür ve LED'li armatür ürünleri tasarımı ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın lens ve reflektör tasarımı kabiliyeti bulunmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *