tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Barem Aydınlatma

Barem Aydınlatma, 1991 yılından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir.

31 Mayıs 2017 Çarşamba, 07:05

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Barem Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,60. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Barem Aydınlatma Gereçleri Ltd. Şti.

Adres: Aşık Veysel Mah. 5941 Sok. No: 11 Karabağlar/İzmir

Telefon: 0232 253 03 55

Faks: 0232 237 97 49

İnternet Sitesi: http://www.baremaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@baremaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 16.348.059

Hakkında:

Barem Aydınlatma, 1991 yılından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir.

Rezidans, AVM, otel, tatil köyü, ofis ve villa aydınlatmasında gelişen aydınlatma teknolojileri ve değişen estetik değerlerle güncel uygulamalar yaparak Barem Aydınlatma, bugüne kadar çok sayıda başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır.

Estetik ve yüksek kaliteye daima önem veren Barem Aydınlatma, bugüne kadar yurtiçinde gerçekleştirilen yüzlerce projeye, son yıllarda yurtdışında da pek çok üst düzey aydınlatma projesi ilave olmuştur.

Barem Aydınlatma yaratıcı öneriler ve güncel malzeme seçenekleri kullanarak mekanlara özel çözümler üretirken aydınlatma sektöründeki derin bilgi birikimi ve deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır. Müşteriye özel dizayn ve numuneye göre özel üretim yapmanın yanı sıra, Barem Aydınlatma distribütörü olduğu yabancı firmalarla işbirliği içerisinde, tasarım ve estetik anlamında benzersiz aydınlatma armatürlerini de hizmete sunmaktadır. Ayrıca satışta esneklik, satış sonrası hizmette ise kusursuz olmayı hedeflerken, genç kadrosu ile müşteri talepleri doğru ve kapsamlı şekilde yorumlamak Barem Aydınlatma’nın vazgeçilmez ilkesidir.

Yetkili Kişi: Timur Yörük

Kuruluş Tarihi: 1991

Çalışan Sayısı: 11

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Barem, Barem Aydınlatma, LED Aydınlatma, Proje, Aydınlatma Tasarımı, Üretim, Otel, AVM, Konut, Ffis, Harici, Spot, Restoran, Bahçe Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: info@baremaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 38.387363, 27.136373

İçerik Önerileri

Karina Enerji Karina Enerji olarak enerji ve LED aydınlatma sektöründe 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Enerji sektöründe Zorlu Elektrik Ticaret A.Ş., LED aydınlatma sektöründe ise Vestel LED Aydınlatma A.Ş. ile çözüm ortaklıkları yapmaktayız.
Stilas Aydınlatma 44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler ...
Cemdağ Aydınlatma 1968 yılında floresan balast üretimi ile sektöre adım atan Cemdağ, 1980 yılının başlarında yol ve sokak armatürleri üretimine başlamış, 1984'te Türkiye'nin ilk yüksek IP korumalı sokak armatürünü ve sodyum ampul ile çalışan sokak armatürünü üretmiştir.
Seva Aydınlatma Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *