tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Aydınlatma Uygulamaları Kitabı Kocaeli Üniversitesi Öğrencilerine Ulaştı

Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen IstanbulLight fuarında 1.000 adet “Aydınlatma Uygulamaları” kitabını ücretsiz olarak dağıttı. 160 kitap da Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine ulaştırıldı.

05 Ekim 2018 Cuma, 07:54

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen IstanbulLight fuarında 1.000 adetAydınlatma Uygulamaları” kitabını ücretsiz olarak dağıttı. 160 kitap da Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine ulaştırıldı.

Akıllı şehirler ve akıllı aydınlatma alanındaki çalışmalarıyla tanınan Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Necmi Özdemir, Aydınlatma Portalı standını ziyaret etti ve organizasyonun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bu ziyaretle verimli bir görüşme ve fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Necmi Özdemir, öğrencileri için 160 kitaba ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu talep memnuniyetle karşılandı ve kitaplar fuarda kendisine teslim edildi. Kitaplar fuarın bitiminden hemen sonra Necmi Özdemir hocamız aracılığıyla öğrenci arkadaşlarımıza ulaştı. Öğrenci arkadaşlarımız bizlere teşekkür etmek amacıyla bir fotoğraf karesi gönderdi.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı mühendis, mimar ve uygulayıcılar için aydınlatma projelerinde danışabilecekleri bir kaynak olarak hazırlanmıştır.

Mekânlara göre aydınlatma gereksinimlerini ve dikkat edilmesi gerekenleri teknik bir dille değil, herkesin anlayabileceği şekilde anlatmaktadır. Son kullanıcı da bu kitap sayesinde, aydınlatma ihtiyaçlarını tanımlayabilir, yanlış uygulamalardan kendini koruyabilir.

Biz de genç mühendis adaylarına; aydınlatmaya olan ilgileri için çok teşekkür ederiz. Sizleri mezuniyet sonrasında aydınlatma sektöründe aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Basılı kitaplar için dağıtım bitti. Ücretsiz dijital kopyaya sahip olmak için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Talebinize istinaden en kısa sürede sizinle iletişime geçecek, Aydınlatma Uygulamaları kitabını e-posta adresinize PDF formatında göndereceğiz.

Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir…

Birlikte daha güçlüyüz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Portalı Sektörde Lider Olma Yolunda 2 Mart 2016'da yayına başlayan Aydınlatma Haber, Duyuru ve Bilgi Portalı Aydinlatma.gen.tr; sosyal medyanın da gücünü arkasına alarak kısa sürede yüksek ziyaretçi sayısına ulaştı.
Aydınlatma Portalı İş Arayanları İşverenlerle Buluşturuyor Aydınlatma sektörü için özel olarak hazırlanan CV Bankası iş arayanlarla işverenleri buluşturuyor. İş arayanlar en iyi kariyer fırsatlarını yakalama şansı bulurken, işverenler de aradıkları personele kolayca ulaşabiliyor.
Önemli Duyuru Aydınlatma Portalı, internet dünyasının geleceğine inanan ve bu alanda yatırımlar yapan bir dijital medya kuruluşu olup, herhangi bir basılı yayın çıkarmamaktadır. Bu kapsamda Aydınlatma Portalı'nın adını kullanarak sizlerden reklam, sponsorluk ve destek isteyen dergilere itibar etmeyiniz....
Aydınlatma Portalı Büyümeye Devam Ediyor Aydınlatma Portalı, 120'den fazla kurumsal, 1500'den fazla bireysel üye sayısına ulaşarak Türkiye'nin en büyük sektör topluluğu haline geldi. Türk aydınlatma firmalarının tanıtımı için kurulan Aydınlatma Portalı, yurt içi ve yurt dışında çeşitli iş birlikleriyle gücüne güç katıyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *