Aydınlatma Sektörü İstanbul’da Bir Araya Geliyor

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

21 Eylül 2017 Perşembe, 10:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Her ay on binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Aydınlatma Portalı, ilk kez bir fuar organizasyonunda katılımcı olarak yer alıyor.

Bu fuar ile üye firmalarımız ve ziyaretçilerimiz ile yüz yüze tanışmayı, iş birliğimizi geliştirecek yeni yollar aramayı planlıyoruz.

Toplam 15.000 m2 fuar alanında 200’ün üzerinde katılımcı firma bulunuyor.

24 Eylül 2017 Pazar gününe kadar kesintisiz devam edecek fuarı 10.000’in üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Aydınlatma Portalı, aynı zamanda IstanbulLight Fuarı’nın medya çözüm ortağı. Fuar boyunca gelişmeleri izleyip, sizlere aktaracağız. Sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizi takip edebilirsiniz.

Fuara özel olarak hazırladığımız “Ücretsiz DIALux Eğitimi” kitapçıklarını Aydınlatma Portalı standından alabilirsiniz.

İçerik Önerileri

IstanbulLight 2017 ile Aydınlanmaya Hazır Olun Armatür ve LED üreticilerinden distribütörlere, dekoratif aydınlatma firmalarından elektrik malzeme ve ekipmanları firmalarına, akademisyenlerden kamu kuruluşlarına, mimarlardan, tasarımcılara kadar aydınlatma alanında faaliyet gösteren tüm profesyonelleri bir araya getirecek olan 10.İstanbulLight U...
Aydinlatma.gen.tr Sektör Portalları Arasında 1. Sıraya Yerleşti 2 Mart 2016 tarihinde açılan Aydınlatma Haber, Duyuru ve Bilgi Portalı; Aydinlatma.gen.tr sosyal medyanın da gücünü arkasına alarak bir buçuk ay gibi kısa bir sürede sektör portalları arasında birinci sıraya yerleşti.
IstanbulLight Fuarı Ertelendi UBM tarafından AGID ve ATMK stratejik ortaklığıyla düzenlenecek IstanbulLight Fuarı'nın 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.
IstanbulLight 2017 Değerlendirmesi Sektörün merakla beklediği dev buluşma IstanbulLight, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşti. 100'ün üzerinde yerli firmanın katılımcı olarak yer aldığı fuarı binlerce kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı kurumsal üyeleri, Atıl Aydınlatma, Entek LED, Fiberli, Grup...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *