Aydınlatma Proje Teknikeri – Fiberli

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

10 Ağustos 2017 Perşembe, 10:33

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 10.08.2017
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

En az ön lisans düzeyinde ve elektrik-elektronik alanında mezun,
Aydınlatma sektöründe ve proje alanında deneyimli,
Proje okuma, elektrik proje çizimi ve saha uygulamalarında bilgili,
Kablo kesit ve gerilim düşüm hesaplamalarında iyi,
Alanıyla ilgili AutoCAD ve DİALux gibi teknik çizim/hesap programlarına hakim,
Bilişim Teknolojileri ve ofis uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,
Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Tercihen İngilizce’yi etkili olarak konuşabilen,
Temsil yeteneği güçlü,
Planlama ve organizasyon becerisi olan,
Zaman yönetiminde başarılı,
Analitik bakış açısıyla sonuç odaklı çözümler üretebilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Tercihen Sigara kullanmayan.

İş Tanımı:

Fiberli markasıyla müşteri taleplerine özgü LED’li aydınlatma proje çözümleri üreten işletmemizin aydınlatma proje süreçlerinde görev üstlenerek, aydınlatma projelerine yönelik ürün belirleme ve yerleşim, metraj hesaplama gibi teknik çalışmaları yapmak ve sorumlu olduğu proje süreçlerine ilişkin raporlar sunmak.

İletişim:

İnsan Kaynakları
0242 228 81 50
ik@fiberli.com

İçerik Önerileri

Satış Pazarlama Uzmanı – Yıldız LED Yıldız LED, iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisidir. LED aydınlatma üreticisi, Yıldız LED, Ankara lokasyonu için Satış Pazarlama Uzmanı aramaktadır.
AR-GE Müdür Yardımcısı – TTAF Elektronik TTAF, müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye’de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. İstanbul merkezli TTAF Elektronik firması, AR-GE departmanında görevlendirmek üzere AR-GE Müdür Yardımcısı aramaktadır....
Yurtdışı Satış ve Pazarlama Uzmanı – Yıldız LED Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ankara Bölgesi Satış Temsilcisi – Vekta Aydınlatma İç mekan ve dış mekan LED aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışını yapan Vekta Aydınlatma, Ankara bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcileri aramaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *