tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Aydınlatma Portalı Büyümeye Devam Ediyor

Aydınlatma Portalı, 120’den fazla kurumsal, 1500’den fazla bireysel üye sayısına ulaşarak Türkiye’nin en büyük sektör topluluğu haline geldi. Türk aydınlatma firmalarının tanıtımı için kurulan Aydınlatma Portalı, yurt içi ve yurt dışında çeşitli iş birlikleriyle gücüne güç katıyor.

14 Eylül 2018 Cuma, 07:07

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı, 120‘den fazla kurumsal, 1500‘den fazla bireysel üye sayısına ulaşarak Türkiye‘nin en büyük sektör topluluğu haline geldi. Türk aydınlatma firmalarının tanıtımı için kurulan Aydınlatma Portalı, yurt içi ve yurt dışında çeşitli iş birlikleriyle gücüne güç katıyor. Organizasyon, Lighting Days Exhibiton‘un ikinci kez medya çözüm ortağı oldu.

Aydınlatma Portalı internet sitesinde yer alan Aydınlatma Üniversitesi de, sektördeki bilgi yayılımı için oldukça önemli. Aydınlatma Portalı Başkanı Emre Yılmaz, “Aydınlatma Uygulamaları” adında bir kitap yazdı ve bu kitaptan 1.000 adet bastırarak ücretsiz dağıtacağını açıkladı. Emre Yılmaz kitabında, iç mekan, dış mekan ve özel aydınlatma uygulamalarını kaleme alıyor.

Aydınlatma Portalı, yıllık 500.000 ziyaretçi sayısına ulaştı. Alexa verilerine göre Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dördüncü büyük sektör medya organizasyonu haline geldi. Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek IstanbulLight fuarında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Emre Yılmaz, bu etkinlikte “Aydınlatma Firmaları Dijital Çağa Nasıl Uyum Sağlayabilir?” başlıklı bir sunum yapacak. Söz konusu sunumun 21 Eylül 2018 Cuma günü, saat 14:00‘de yapılması planlanıyor.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Sektöründe Dergi Devri Kapandı Eskinin alışkanlığı gazete ve dergiler ile internet yayınlarının savaşında sona gelindi. Habere, gelişmelere, duyurulara, açıklamalara ve bilgiye anında erişme ihtiyacı, basılı yayınların yenik düşmesine sebep oldu. Aydınlatma sektörü de bu değişimden etkilendi ve Aydınlatma Portalı'nı zirveye taşıd...
GearBest İndirim Kodları Türkiye'de sektörün lider internet sitesi Aydınlatma Portalı ve internet teknoloji mağazası GearBest arasında ziyaretçilerimiz yararına özel indirimler sunulması ve kampanyalar düzenlenmesi için bir anlaşma yapılmıştır.
Yılın Aydınlatma Firması Finalistleri Belirlendi Geçtiğimiz ay oylamaya açılan, 41 aydınlatma firmasının yer aldığı Yılın Aydınlatma Firması Anketi'nde final oylamasına geçildi. En çok oyu alan 10 firma; Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Ayd...
Aydınlatma Sektörü İstanbul’da Bir Araya Geliyor Türkiye'de aydınlatma sektörünü bir araya getiren dev organizasyon IstanbulLight bugün başladı. Aydınlatma Portalı olarak biz de fuarda yerimizi aldık. Onuncu salon E-131 nolu stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *