tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

Atıl Aydınlatma

1989 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde globalleşen bir markaya dönüştü. Atıl Aydınlatma dünya standartlarındaki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu, BAE, İran, Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.

19 Ocak 2017 Perşembe, 10:10

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Atıl Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,78. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Atıl Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Esenkent Mah. Mimar Sinan Cad. Yücesoy Sok. No: 12 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 365 63 33

Faks: 0216 365 63 35

İnternet Sitesi: http://www.atilaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: atil@atilaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 11.538.154

Hakkında:

1989 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde globalleşen bir markaya dönüştü. 20. yüzyılın klasik ışık kaynaklarını verimli birer aydınlatma aygıtına dönüştürme çabamız; çevrilerek 21. yüzyılda LED ışık kaynaklarının çok daha uzun ömürlü, verimli ve otomasyona yönelik kabiliyetlerinin klasik formlar dışında şekillendirilmesi işlevine dönüştü. Bu başarıyı, etik değerlere ve çevreye saygılı, ekip ruhu ile gerçekleştirmektedir. Eğitimli personeli ve yaptığı ileri teknoloji makina parkuru yatırımı ile üretimini gerçekleştirmektedir. Atıl Aydınlatma dünya standartlarındaki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu, BAE, İran, Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.

Aydınlatma dünyasının geleceğinin LED’e doğru ilerlediğini gören Atıl Aydınlatma , her zamanki yenilikçi yaklaşımı ile 2006 yılından itibaren aydınlatma aygıtlarında LED kullanımı için LED Aydınlatma çalışmalarına başladı.

2009’dan bu yana LED’li ışık kaynağına sahip standart ürünleri kataloğuna dahil ederek satışa sunan firmamız, geçen bu yıllar içinde LED teknolojisini etkin kullanabilmek için gereken Ar-Ge çalışmalarını yapmış ve büyük tecrübe kazanmıştır.

Çalışma alanlarımız projelere yönelik olarak iç mekan ve dış mekanda; Oteller, AVM’ler, Ofis, Hastane, Mağaza gruplarına hitap etmektedir. Projelerimizde genel olarak kullanılan ürün grupları Downlight, Sıva Üstü ve Sıva Altı Spot, Ray Spot Linear Profil Aydınlatma gruplarıdır.

Firmamız tasarım çalışmalarında ve ürettiği tüm LED’li ve geleneksel lambalı aydınlatma aygıtlarında; yüksek etkinlik faktörüne sahip, mümkün olan en iyi komponentleri seçmekte ve kullanmaktadır.

Yetkili Kişi: Ayten Şahin & Ece Üllenoğlu

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 50

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: ATIL, ATIL Aydınlatma, EHEM, EHEM Aydınlatma, LED Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Otel Aydınlatma, Hastane Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, LED Downlight, Ray Spot, Lineer Profil, LED Spot

Hızlı Teklif Al: atil@atilaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 41.004016, 29.183246

İçerik Önerileri

TLT Panel Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metot ile yüzeyler aydınlatan Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş. profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar.
ME-FA – WOFI & Fumagalli Türkiye 1996 yılında kurulan firma ilk olarak Sylvania Türkiye distribütörlüğü ve downlight üretimi ile faaliyet göstermiş, gelişen teknolojik koşullara uygun olarak iç mekan aydınlatmaları konusunda da Alman aydınlatma devi WOFI LED Aydınlatma Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü almıştır....
Beta Aydınlatma Beta Aydınlatma, dış mekan kullanımlarındaki yüksek aydınlatma armatürleri, çim armatürleri ve kent mobilyaları üretmektedir. Firma, 500'ün üzerindeki modellerin yanında, müşterilerinden gelen proje ve öneriler dahilinde ürettiği mamulleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır....
Ledim İstanbul merkezli Ledim LED Aydınlatma, LED Panel, COB Downlight, LED Floresan, Şerit LED, PCB LED, Adaptör, LED Ampul, LED Spot, Ray Spot ve LED Projektör ürünlerinin Türkiye genelindeki satış ve montajını yapmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *