tr Türkçe
İş İlanları
15 Ağustos 2018 Çarşamba

Atatürk Parkı Işıl Işıl Oldu

Yaz mevsimi dolayısıyla Turgutlulu vatandaşların sosyal yaşam alanlarında daha fazla vakit geçirdiği şu günlerde Turgutlu Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan ve vatandaşların uğrak yeri olan Atatürk Parkı’nda başlatılan aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

24 Temmuz 2018 Salı, 11:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Turgutlu Belediyesi, şehir merkezinin göz bebeği olan Atatürk Parkı’ndaki yenileme çalışmalarını tamamladı. Ortapark Kafeterya’yı da içerisine alan yeşil alandaki aydınlatma çalışmalarının tamamlandığını belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Parka ayrı bir görünüm kazandıran aydınlatma çalışmalarımızın ardından mevcut bölgemiz hem gece hem gündüz ayrı bir güzelliğe sahip oldu, Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Yaz mevsimi dolayısıyla Turgutlulu vatandaşların sosyal yaşam alanlarında daha fazla vakit geçirdiği şu günlerde Turgutlu Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan ve vatandaşların uğrak yeri olan Atatürk Parkı’nda başlatılan aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Turgutlulu vatandaşların da talebini göz önünde bulundurduklarını ve çalışmaların tamamlanmasıyla parkın geceleri ışıl ışıl bir görüntüye kavuştuğunu belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın park ve yeşil alanlarımızda daha rahat edebilmeleri adına çalışmalarımıza devam ediyor. Bu kapsamda şehir merkezimizde bulunan Atatürk Parkımız’da halkımızca genel olarak Ortapark diye bilinen bölgede ekiplerimiz tarafından aydınlatma direklerinin konumlandırılması gerçekleştirildi. Park Bahçeler Müdürlüğü’müzce yaklaşık 100 adet aydınlatma direği ve 60 adet yeşil LED aydınlatma ekiplerimiz tarafından dikildi. Parkımız gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir görünüme sahip oldu. Şimdiden Turgutlu’muza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Vatandaşlar da yapılan çalışmaların beğendiklerini dile getirerek Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ettiler.

İçerik Önerileri

Elazığ’da Üst Geçitlere LED Teknolojisiyle Dekoratif Giydirme Yapıldı Elazığ Belediyesi statik gereksinimlerle düzenlenmiş üst geçitleri, günümüz mimari özellikleri ile birleştirerek kent estetiğine uygun hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Gümüşhane Işıl Işıl Olacak Gümüşhane Belediye Başkanlığı, kentin modern bir görüntüye kavuşması için önemli binalar, cadde ve yollar ile bazı kamu binalarında LED aydınlatma yapılacak.
Rize’de Fıkra Gibi Aydınlatma Direği Açılışı Rize'de geçtiğimiz ay yapımı tamamlanan aydınlatma direkleri için açılış töreni düzenlenmesi yerel basında yoğun bir şekilde eleştirildi.
Fırat EDAŞ’ın Aydınlatma Şikayet ve Takip Sistemi Başarısı Antalya'da gerçekleştirilen genel aydınlatma toplantısında 2015 yılı aydınlatma talep ve şikayetleri değerlendirildi.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *