tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Atatürk Parkı Işıl Işıl Oldu

Yaz mevsimi dolayısıyla Turgutlulu vatandaşların sosyal yaşam alanlarında daha fazla vakit geçirdiği şu günlerde Turgutlu Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan ve vatandaşların uğrak yeri olan Atatürk Parkı’nda başlatılan aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

24 Temmuz 2018 Salı, 11:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Turgutlu Belediyesi, şehir merkezinin göz bebeği olan Atatürk Parkı’ndaki yenileme çalışmalarını tamamladı. Ortapark Kafeterya’yı da içerisine alan yeşil alandaki aydınlatma çalışmalarının tamamlandığını belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Parka ayrı bir görünüm kazandıran aydınlatma çalışmalarımızın ardından mevcut bölgemiz hem gece hem gündüz ayrı bir güzelliğe sahip oldu, Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Yaz mevsimi dolayısıyla Turgutlulu vatandaşların sosyal yaşam alanlarında daha fazla vakit geçirdiği şu günlerde Turgutlu Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan ve vatandaşların uğrak yeri olan Atatürk Parkı’nda başlatılan aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Turgutlulu vatandaşların da talebini göz önünde bulundurduklarını ve çalışmaların tamamlanmasıyla parkın geceleri ışıl ışıl bir görüntüye kavuştuğunu belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın park ve yeşil alanlarımızda daha rahat edebilmeleri adına çalışmalarımıza devam ediyor. Bu kapsamda şehir merkezimizde bulunan Atatürk Parkımız’da halkımızca genel olarak Ortapark diye bilinen bölgede ekiplerimiz tarafından aydınlatma direklerinin konumlandırılması gerçekleştirildi. Park Bahçeler Müdürlüğü’müzce yaklaşık 100 adet aydınlatma direği ve 60 adet yeşil LED aydınlatma ekiplerimiz tarafından dikildi. Parkımız gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir görünüme sahip oldu. Şimdiden Turgutlu’muza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Vatandaşlar da yapılan çalışmaların beğendiklerini dile getirerek Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ettiler.

İçerik Önerileri

Anamur’da Aydınlatma Çalışmaları Büyük Beğeniyle Karşılandı Anamur’da İçmesuyu Hatları Yenileme çalışmaları, Sıcak Asfalt Çalışmaları ve kaldırım çalışmaları ile birlikte son bir yılda yaşanan değişiklikler sonrası şehir genelinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmaları vatandaşların büyük beğenisini kazandı.
Adalet Sarayı Hükümlülerin Ürettiği LED Armatürler İle Renklendirildi Denizli'de Adliye binası, hükümlülerin ürettiği ve montajını yaptığı LED aydınlatma armatürleri ile renklendirildi. LED ışık kaynaklı, RGB wallwasher uygulaması bölge sakinleri tarafından da beğeniyle karşılandı.
Elazığ’da Üst Geçitlere LED Teknolojisiyle Dekoratif Giydirme Yapıldı Elazığ Belediyesi statik gereksinimlerle düzenlenmiş üst geçitleri, günümüz mimari özellikleri ile birleştirerek kent estetiğine uygun hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
LED Sokak Aydınlatmaları Kıbrıs’ı Memnun Etmedi Halkın Sesi (Kıbrıs) gazetesinin haberine göre; bir süre önce Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu tarafından ihale ile sokak aydınlatmalarının LED armatürler ile değiştirilmesi yetersiz aydınlatma sorununu ortaya çıkardı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *