tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Asya Trafik

Asya Trafik A.Ş., 2011 yılında; akıllı trafik sistemleri, sinyalizasyon, yol güvenliği ürünleri, güneş enerjili sistemler, LED’li sistemler, trafik levhaları ile yazılım ve projelendirme hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur.

26 Temmuz 2018 Perşembe, 23:17

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Asya Trafik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Asya Trafik Sinyalizasyon San. Tic. A.Ş.

Adres: Susuz Mah. Dempa San. Sit. Dempa Cad. No: 25-27 Susuz Yenimahalle/Ankara

Telefon: 0312 244 27 92

Faks: 0312 396 00 08

İnternet Sitesi: http://www.asyatrafik.com

E-Posta Adresi: asya@asyatrafik.com.tr

Alexa Değeri: 1.734.388

Hakkında:

Asya Trafik A.Ş., 2011 yılında; akıllı trafik sistemleri, sinyalizasyon, yol güvenliği ürünleri, güneş enerjili sistemler, LED’li sistemler, trafik levhaları ile yazılım ve projelendirme hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur.

Bu doğrultuda gün geçtikçe artan bir kapasiteyle hizmet veren Asya Trafik A.Ş., bugün sahasında Türkiye’nin önde gelen üretim, proje ve uygulama şirketi konumundadır. Hızla kalabalıklaşan dünyamızda, insanların her an koşuşturdukları, yer değiştirdikleri dikkate alındığında, düzenli, emniyetli, hızlı bir trafiğin taşıdığı önem, herkes tarafından kabul edilecektir. İnsanların istedikleri yere zamanında, güvenli bir şekilde yorulmadan ulaşabilmeleri temel üretim yaklaşımımızdır. Bu yüzden Asya Trafik A.Ş. tesislerinde üretilen her ürün, ergonomik, uzun ömürlü ve işlevsel olma özelliklerini bünyesinde barındırır.

Yetkili Kişi: Mehmet Akif Çelik

Kuruluş Tarihi: 2011

Çalışan Sayısı: 59

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

Etiketler: Asya Trafik, Asya Trafik A.Ş., Trafik, Sinyalizasyon, Trafik Lambası, Trafik Işığı, Trafik Sinyal Lambası, LED Trafik Lambası, LED Trafik Işığı, LED Trafik Sinyal Lambası

Hızlı Teklif Al: satis@asyatrafik.com.tr

Koordinatları: 40.0244597, 32.6352311

İçerik Önerileri

Emge LED Aydınlatma Emge LED Aydınlatma, 1975 yılında kurulmuş Ankara merkezli bir firmadır. Firmanın ürün gamında; LED Tüp, LED Panel, LED Sokak Lambası, LED Projektör, LED Downlight, LED Line, LED Wallwasher ve müşteri odaklı özel üretimler yer almaktadır.
Luxtra LED Aydınlatma Firmamız yalnızca LED’li armatür satışı değil; keşif, projelendirme ve montaj hizmetleriyle üç adımda hızlı çözüm üretebilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel; armatür, armatürde kullanılacak lens ve ışık kaynağının renk sıcaklığı gibi teknik seçimler uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır....
Silistek LED Aydınlatma Silistek; tasarım ve üretim fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir firmadır. Fonksiyonel tasarımları, estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini yansıtmayı amaçlamaktadır....
Yıldız LED Yıldız LED, iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Türkiye'de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisidir. 2007 yılında Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak LED aydınlatma sistemleri üretimine başlayan Yıldız LED Aydınlatma Teknolojileri, LED teknolojisine yapılan her yatırımı...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *