İş İlanları
03 Ağustos 2019 Cumartesi

Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” Kitabına Sponsor Oldu

Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” kitabına sponsor oldu. Bu sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.

19 Ağustos 2018 Pazar, 07:36

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” kitabına sponsor oldu. Bu sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı, çeşitli iç mekân, dış mekân ve özel aydınlatma uygulamalarını ele alıyor. Bu alanlardaki aydınlatmalarla ilgili standartları, gereklilikleri ve önerileri yalın bir dille anlatıyor.

Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz tarafından yazılan kitap, mühendis, mimar ve uygulayıcılar için aydınlatma projelerinde danışabilecekleri bir kaynak olarak hazırlandı.

Kitap, mekânlara göre aydınlatma gereksinimlerini ve dikkat edilmesi gerekenleri teknik bir dille değil, herkesin anlayabileceği şekilde basit bir dille anlatmaktadır. Son kullanıcı da bu kitap sayesinde, aydınlatma ihtiyaçlarını tanımlayabilir, yanlış uygulamalardan kendini koruyabilir.

Ofis aydınlatması, hastane aydınlatması, kütüphane aydınlatması, mağaza aydınlatması, spor salonu aydınlatması, bebek odası aydınlatması gibi iç mekân uygulamaları, akaryakıt istasyonu, halı saha, park, bahçe, yol aydınlatmaları gibi dış mekan uygulamaları ve akvaryum, asansör, tünel gibi özel aydınlatma uygulamaları ve daha pek çok farklı uygulama kitap içerisinde yer alıyor.

Sınırlı sayıdaki ücretsiz kopyanızı almak için 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek IstanbulLight‘ta Aydınlatma Portalı standını ziyaret edebilirsiniz.

10 Yorum

 1. Zeynep Ürper

  2 Kasım 2018 - 12:46

  Aydınlatma tasarısı olarak bu kitaba PDF halinde ulaşmak istiyorum . Sizden bu konuda yardım isteyebilir miyim?

 2. BERKAY BOSTANCI

  7 Kasım 2018 - 12:53

  Bülent Ecevit Üniversitesinde eğitim görmekteyim, bölümüm iç mekan tasarımıdır.
  Aydınlatma dersinden verilen bir ödev için sizi rahatsız ediyorum. bu mailleşmemizi sunumumda word dosyasına ekleyeceğim.
  size sadece bir soru soracağım! neden en iyisi sizsiniz??

 3. Ahmet Aydın

  13 Kasım 2018 - 12:53

  Aydinlatma Uygulamaları adlı eseri pdf dokümanı olarak göndermenizi rica ederim.

 4. Mehmet Sait Cengiz

  9 Aralık 2018 - 12:46

  aydınlatma uygulamaları kitabı pdf formatından 1 kopyasının mail adresime gönderilmesini istemekteyim

 5. Servet GÜNGÖRMEZ

  18 Aralık 2018 - 12:50

  Aydınlatma Uygulamaları Kitabınızın ücretsiz dijital kopyasını gönderebilir misiniz?

 6. Fırat Çamlı

  19 Aralık 2018 - 12:45

  Aydınlatma Uygulamaları Kitabı edinmek isterim. dijital kopyasını paylaşır mısınız?

 7. Serra Arslan

  19 Aralık 2018 - 12:50

  Merhabalar, kolay gelsin, Marmara Üniversitesi UBYO Basım Teknolojileri Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmaktayım. Renk Bilgisi ve Renk Yönetimi dersleri aldım. Aydınlatma Uygulamaları kitabının benim için yararlı olacağını düşünüyorum. Nasıl edinebilirim, bir adet rica etsem gönderebilme durumunuz olur mu? Ya da internetten satın alma mı yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler cevabınız için.

 8. Mehmet İstemi KARAÖMER

  29 Aralık 2018 - 12:47

  Çalışmakta olduğum hastane inşaatı elektrik , aydınlatma konusunda kendimi geliştirmek istiyorum yayınlamış olduğunuz aydınlatma uygulamaları kitabı bana katkısı olacağı inancındayım eğer mümkünse digital olarak tarafıma aşağıdaki mail adresime tarafıma gönderebilir misiniz? iyi çalışmalar dilerim…

 9. Hülya Somuncuoğlu

  4 Şubat 2019 - 14:08

  Aydınlatma Uygulamaları Kitabınızı edinmek isterim. dijital kopyasını paylaşabilir veya konu ile ilgili yönlendirme yapabilir misiniz?Teşekkürler

  • Emre Yılmaz

   Emre Yılmaz

   4 Şubat 2019 - 14:20

   Merhaba,

   E-posta adresinize gönderilmiştir.

   İyi Çalışmalar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir