tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” Kitabına Sponsor Oldu

Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” kitabına sponsor oldu. Bu sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.

19 Ağustos 2018 Pazar, 07:36

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” kitabına sponsor oldu. Bu sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı, çeşitli iç mekân, dış mekân ve özel aydınlatma uygulamalarını ele alıyor. Bu alanlardaki aydınlatmalarla ilgili standartları, gereklilikleri ve önerileri yalın bir dille anlatıyor.

Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz tarafından yazılan kitap, mühendis, mimar ve uygulayıcılar için aydınlatma projelerinde danışabilecekleri bir kaynak olarak hazırlandı.

Kitap, mekânlara göre aydınlatma gereksinimlerini ve dikkat edilmesi gerekenleri teknik bir dille değil, herkesin anlayabileceği şekilde basit bir dille anlatmaktadır. Son kullanıcı da bu kitap sayesinde, aydınlatma ihtiyaçlarını tanımlayabilir, yanlış uygulamalardan kendini koruyabilir.

Ofis aydınlatması, hastane aydınlatması, kütüphane aydınlatması, mağaza aydınlatması, spor salonu aydınlatması, bebek odası aydınlatması gibi iç mekân uygulamaları, akaryakıt istasyonu, halı saha, park, bahçe, yol aydınlatmaları gibi dış mekan uygulamaları ve akvaryum, asansör, tünel gibi özel aydınlatma uygulamaları ve daha pek çok farklı uygulama kitap içerisinde yer alıyor.

Sınırlı sayıdaki ücretsiz kopyanızı almak için 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek IstanbulLight‘ta Aydınlatma Portalı standını ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Argesys Elektronik IstanbulLight’ta Yerini Aldı LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlar alanında faaliyet gösteren Argesys Elektronik, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek IstanbulLight fuarına hazırlanıyor.
Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma'nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri'ne katılım yoğundu.
Philips Aydınlatma Seminerleri Nisan ve Haziran Aylarında Düzenlenecek Philips Aydınlatma Akademisi seminerleri, sektörde çalışan mimarlar, elektrik mühendisleri ve aydınlatma ile ilgilenen herkes için Nisan ve Haziran aylarında yeniden düzenleniyor.
Konica Minolta IstanbulLight’a Hazırlanıyor Konica Minolta Sensing, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgilendirme yapmak için IstanbulLight 2018 fuarında 10. Salon A115 numaralı stantta değerli sektör temsilcileriyle ve kaliteye adım atmak isteyen bütün firma ve profesyonellerle buluşuyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *