tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Asus Lighting

Şirketimiz 1982 yılından bu yana dış aydınlatma sektörünün içinde bulunan, teknik ve vizyonel anlamda piyasaya yıllarca yön vermiş kadrosunun, ürün kalitesi ve hizmet standartlarını farklı bir çıtaya yükseltmek istemesiyle kurulmuştur.

01 Mayıs 2018 Salı, 20:24

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Asus Lighting

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Asus Aydınlatma Elektrik İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adres: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No: 202-9 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0216 576 95 86

Faks: 0216 573 12 36

İnternet Sitesi: http://www.asuslighting.com

E-Posta Adresi: info@asuslighting.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Şirketimiz 1982 yılından bu yana dış aydınlatma sektörünün içinde bulunan, teknik ve vizyonel anlamda piyasaya yıllarca yön vermiş kadrosunun, ürün kalitesi ve hizmet standartlarını farklı bir çıtaya yükseltmek istemesiyle kurulmuştur.

Bugüne kadar farklı kimlikler altında tamamlamış olduğumuz projeler, dünyanın önde gelen inşaat şirketleri ve mimarları tarafından takdirle karşılanmıştır. Bugün ise yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi Asus Lighting çatısı altında birleştirerek; müşterilerimize çok daha kaliteli, çok daha hızlı ve çok daha yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Bünyemizde yüksek yol aydınlatmaları, park-bahçe aydınlatmaları, şehir mobilyaları, korkuluklar, kameriyeler ve daha birçok dekoratif ürünü alüminyumun yumuşaklığı ile yaratırken, geleneksel sanatı modern teknolojilerle harmanlıyoruz. Ürünlerimizi dünya çapında kabul görmüş dev markaların elektrik-elektronik donanımları ile güçlendirerek, ürün ve üretim kalitemizi uluslararası standartlarda tutmanın, bizi sektörün lideri konumuna getireceğinin farkında lığı ile hareket ediyoruz.

Uygulama ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her türlü projede sahadan en son bizim ayrıcalığımızın bilinmesini istememizin nedeni, ürünlerimize olan güvenimizden ve aslında satış yaptığımız firmaları müşterimiz gibi değil ortağımız olarak görmemizden ileri gelmektedir.

Yetkili Kişi: Onur Asi

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 7

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Asus Lighting, Asus Aydınlatma, Aydınlatma Direkleri, Dekoratif Aydınlatma, Endirekt Aydınlatma Direkleri, LED Sokak Armatürü, LED Projektör, Çim Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: info@asuslighting.com

Koordinatları: 40.978803, 29.138414

İçerik Önerileri

2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
Grup İmaj Aydınlatma 21 yıllık deneyimi olan Grup İmaj Aydınlatma, SymetryPoint markası ile yıllık yaklaşık 600 bin adet konvansiyonel armatür üretimi yapan bir firmadır. İş ortaklarına teknik danışmanlık ve proje danışmanlığı sunan firma, profesyonel yönetim kadrosu ile 2 ayrı fabrikada üretim yapmaktadır....
Avonni Aydınlatma Avonni, 1981 yılından beri üretici olarak aydınlatma sektöründe yer almaktadır. Dekoratif aydınlatma alanında 35 yıllık üretim tecrübesi ve bilgi birikimine sahiptir.
Pınar Mühendislik Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *