Assan Elektronik ENEC Belgesi Aldı

Assan Elektronik, 50W’tan 170W’a kadar özelleştirilebilir LS021 ve LS022 modeli LED sokak armatürleri için ENEC belgesi aldı. LS serisi LED armatürler cadde, otoyol, otopark ve sokak aydınlatmalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Ürün, IP66 koruma sınıfıyla dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur.

23 Şubat 2018 Cuma, 07:28

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Assan Elektronik, 50W‘tan 170W‘a kadar özelleştirilebilir LS021 ve LS022 modeli LED sokak armatürleri için ENEC belgesi aldı.

LS serisi LED armatürler cadde, otoyol, otopark ve sokak aydınlatmalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Ürün, IP66 koruma sınıfıyla dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur.

Assan’ın LS021 ve LS022 kodlu LED sokak armatürleri, farklı güç, gövde rengi, ışık rengi ve direk seçenekleriyle birlikte sunuluyor. Ayrıca Assan Elektronik, müşterilerine projeye göre özel tasarım desteği de veriyor. İstenildiği taktirde ürün dim edilebilir yani parlaklığı ihtiyaca göre artırılıp azaltılabilir.

Assan Elektronik‘in LED’li yol ve cadde aydınlatma armatürleri, TS EN 60598-1 ve TS EN 60598-2-3 kodlu standart kapsamında uygunluğu onaylanmış ürünlerdi. LS serisi LED sokak armatürleri şimdi de ENEC belgesi aldı. ENEC belgesi, yeri ürün ve teknolojilerin Avrupa pazarına girişine olanak sağlıyor.

Assan Elektronik’i Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlardan dolayı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

İçerik Önerileri

Assan Elektronik Yenilikçi Çözümleriyle Sektörde Söz Sahibi Assan Elektronik Genel Müdürü Lütfi Pişiren: “Assan’ın başarısının altında, sahada verilen mühendislik desteği ile gereğinde özel tasarım ve özel üretim yaparak, ihtiyaca en uygun çözümü sağlamasının yattığını çok net söyleyebilirim.”
Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve 'Türk Malı'na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.
Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Setbaşı Şehir Kütüphanesi’ni Assan Elektronik Aydınlattı Kütüphane binasının dış cephe aydınlatmalarını Assan Elektronik firması yaptı. Firma projede amber renkte ışık veren Linepower Plus adında, mimari aydınlatmalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince ve şık aydınlatma armatürlerini kullandı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *