Assan Elektronik ENEC Belgesi Aldı

Assan Elektronik, 50W’tan 170W’a kadar özelleştirilebilir LS021 ve LS022 modeli LED sokak armatürleri için ENEC belgesi aldı. LS serisi LED armatürler cadde, otoyol, otopark ve sokak aydınlatmalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Ürün, IP66 koruma sınıfıyla dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur.

23 Şubat 2018 Cuma, 07:28

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Assan Elektronik, 50W‘tan 170W‘a kadar özelleştirilebilir LS021 ve LS022 modeli LED sokak armatürleri için ENEC belgesi aldı.

LS serisi LED armatürler cadde, otoyol, otopark ve sokak aydınlatmalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Ürün, IP66 koruma sınıfıyla dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur.

Assan’ın LS021 ve LS022 kodlu LED sokak armatürleri, farklı güç, gövde rengi, ışık rengi ve direk seçenekleriyle birlikte sunuluyor. Ayrıca Assan Elektronik, müşterilerine projeye göre özel tasarım desteği de veriyor. İstenildiği taktirde ürün dim edilebilir yani parlaklığı ihtiyaca göre artırılıp azaltılabilir.

Assan Elektronik‘in LED’li yol ve cadde aydınlatma armatürleri, TS EN 60598-1 ve TS EN 60598-2-3 kodlu standart kapsamında uygunluğu onaylanmış ürünlerdi. LS serisi LED sokak armatürleri şimdi de ENEC belgesi aldı. ENEC belgesi, yeri ürün ve teknolojilerin Avrupa pazarına girişine olanak sağlıyor.

Assan Elektronik’i Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlardan dolayı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

İçerik Önerileri

Assan Elektronik’in Yeni Ürünü Mira III Görücüye Çıktı Petrol Ofisi firmasının düzenlediği, 700 Petrol Ofisi bayisinin katıldığı Antalya Kemer’de yapılan organizasyona Assan Elektronik, istasyon bayisi Tora Petrol ile katılım sağladı. Assan Elektronik firmasının, Mira serisinin, istasyonlar için olan yeni ürünü Mira III, Petrol Ofisi bayilerine görücüye...
Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve 'Türk Malı'na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.
Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Assan Elektronik’ten 2018’de Yüzde 30 Büyüme Hedefi ASSAN Elektronik, yeni ürünlerinin etkisiyle 2018'de yüzde 30 büyüme öngörüyor. Endüstriyel elektronik alanında müşteriye özel tasarım ve üretim yapan ASSAN Elektronik, LED aydınlatma alanında büyümesini sürdürüyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *