Asa Aydınlatma

Aydınlatma sektörünün büyük bir değişim içinde olması ve kusursuz hizmet gerçekleştirmeyi amaçlayan Asa Aydınlatma, bir ürün grubuna odaklanmak yerine çözüm ortaklarıyla birlikte en doğru hizmeti en kaliteli şekliyle yerine getirmektedir.

02 Mart 2017 Perşembe, 09:53

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Asa Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,13. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Asa Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Emekyemez Mah. Yüksek Minare Sok. No: 8 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0212 238 08 86

Faks: 0212 238 08 87

İnternet Sitesi: http://www.asaaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@asaaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 5.972.810

Hakkında:

Asa Aydınlatma olarak 15 yıllık deneyime sahip kadromuz ile en doğru ve hızlı kararlara adım atabilirsiniz. Satış ve Pazarlama ekibimiz istekleriniz doğrultusunda size olabilecek doğru seçimleri önerebilmektedir.

Aydınlatma sektörünün büyük bir değişim içinde olması ve kusursuz hizmet gerçekleştirmeyi amaçlayan Asa Aydınlatma, bir ürün grubuna odaklanmak yerine çözüm ortaklarıyla birlikte en doğru hizmeti en kaliteli şekliyle yerine getirmektedir. Bu doğrultuda aydınlatma sektörünün bildiği satış tanımlarını ve hizmet sınırlarını yeniden belirlemek firmamızın satış hizmetleri konusundaki en önemli amacı olacaktır.

Aydınlatma sektöründe ilerlerken müşteri memnuniyeti yanı sıra geliştirilmesi gereken satış politikası ve ürün kalitesini de atlamadık. İthal ürünler ve kendi patentli markamız üzerinde satışlarımıza yön verdik. Sektörde bulunan bir çok isim yapmış firmaların bayisi olan Asa Aydınlatma hedeflerini her geçen gün bir kademe daha ileri taşımaktadır. Kendi markalarımız altında kablo, trafo ve LED ürünleri satışımızı sürdürerek yeniliğe önem vermekteyiz.

Yetkili Kişi: Sercan Coşkun

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 12

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Projektör, Şerit LED, LED Trafo, Trafo, Avize

Hızlı Teklif Al: sercan@asaaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 41.0265345, 28.9709785

İçerik Önerileri

Vestel LED Aydınlatma 2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye'de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa'daki Ar-Ge ofisinde...
DEKALED Aydınlatma Sistemleri Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.
Skupit LED Aydınlatma Ural Elektronik ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak elektrik ve elektronik sektöründe 20 yılı aşkın süredir üretim yapmakta; ayrıca kaliteye önem veren, yenilikçi ve özgün bir anlayış ile gelişimimizi sürdürerek güçlü bir marka olma yolunda önemli bir yol kat etmiş bulunmaktayız....
Borled Birbirinden farklı sektörlerde 15 şirket ile faaliyet gösteren, bünyesinde 2000'den fazla personeli istihdam eden Borsan Grup'a bağlı olan Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San ve Tic. A.Ş. 1984 yılında kurulmuştur. Borsan, 2016 yılı itibariyle Borled markası altında LED'li aydınlatma ürünlerinin ç...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *