Arlight Aydınlatma Laboratuvarı Akreditasyonunu Genişletti

Arlight, 2014 yılından beri sahip olduğu Türkak TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyonunu, 2016 yılında da hız kesmeden genişletmeye devam ediyor.

30 Kasım 2016 Çarşamba, 16:39

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Arlight, 2014 yılından beri sahip olduğu Türkak TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyonunu, 2016 yılında da hız kesmeden genişletmeye devam ediyor. Arlight Laboratuvarı, LED Aydınlatma Armatürleri ve Genel Aydınlatma İçin LED Modülleri Performans/Güvenlik Testleri, yapılış ve kapsam yönüyle derinlemesine inceleyen özel standartların (IEC 62722-1; IEC 62722-2-1; IEC 62717) izinde kapsamını genişletirken, TS EN 60598/-2-1/-2-2/-2-3/-2-5 gibi özele indirgenmiş maddeleri de ekleyerek bir aydınlatma armatürüne ait tüm spesifikasyonları ekleyerek öncü laboratuvar olma hakkını elinde tutmaya devam ediyor.

Arlight’ın aydınlatma laboratuvarı 2009 yılında TÜBİTAK 1507 programı ile kurulmuştu. Ayrıca bu proje, TÜBİTAK’a sunulan 4 bin proje arasından seçilen en iyi 50 proje arasında gösterilmişti.

arlight-aydinlatma-laboratuvari-gonyofotometre-kure

arlight-aydinlatma-laboratuvari-2

İçerik Önerileri

Aktel Elektronik A-Tech Fuarı’na Katıldı 18.yy sonlarında ortaya çıkan elektrikli aydınlatma ürünlerinin, Nikola Tesla devrimi sonrasından bugünlere gelebileceğini kim öngörebilirdi ki? Aydınlatma günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkıp tasarım ve dizayn üzere yoğun kullanım göstermektedir.
Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma'nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri'ne katılım yoğundu.
Pelsan Samsun’da Düzenlendiği LED Seminerinde Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 22 Mart 2017 tarihinde Samsun Anemon Otel’de düzenlediği LED Semineri’nde Samsun’daki paydaşları ile bir araya geldi.
Yozgat Şehir Hastanesi’nde Arlight Tercih Edildi Aydınlatma hesabı ve proje desteği Arlight tarafından verilen hastane tüm iç mekan aydınlatma armatürlerinde Arlight’ı tercih etti.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *