tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Argesys Elektronik

Argesys Elektronik, 2017 yılında kurulmuş olup, LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazların Ar-Ge çalışmalarını, üretimini ve satışını yapan bir firmadır.

21 Haziran 2018 Perşembe, 20:41

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Argesys Elektronik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Argesys Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Tatlısu Mah. Haliç Sok. No: 14/A Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 499 11 00

Faks: 0216 499 11 01

İnternet Sitesi: http://www.argesys.com.tr

E-Posta Adresi: info@argesys.com.tr

Alexa Değeri: 2.434.105

Hakkında:

Argesys Elektronik, 2017 yılında kurulmuş olup, LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazların Ar-Ge çalışmalarını, üretimini ve satışını yapan bir firmadır. Argesys Elektronik olarak yerli üretime önem veren ve dışa bağımlılığı (ithalat) son derece azaltacak çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Yaklaşık 1 yıllık resmi firma olmamıza rağmen şu ana kadar 100’ün üzerinde tasarımımız şu anda aktif olarak tüketicilerin kullanımına sunulmuştur. Yakın zamanda yeni nesil ürünlerimiz ile siz değerli iş ortaklarımızın karşısına çıkacağız.

İstanbul Light 2018 fuarında görüşmek üzere…

Ürünlerimiz ve firmamız hakkında detaylı bilgilere, web adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yetkili Kişi: Zafer Alp Bektaş (Proje Müdürü)

Kuruluş Tarihi: 2017

Çalışan Sayısı: 50

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Argesys, Argesys Elektronik, LED, LED Aydınlatma, LED Aydınlatma Armatürleri, LED Lineer, Wallwasher, LED Wallwasher, LED Sokak Armatürü, LED Downlight

Hızlı Teklif Al: zaferbektas@argesys.com.tr

Koordinatları: 40.9999479, 29.13467

İçerik Önerileri

Pedaş LED Aydınlatma Pedaş, 11.000 m2 büyüklüğündeki modern tesisinde, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel tip aydınlatma armatürleri, LED'li aydınlatma armatürleri, floresan ve yüksek basınçlı balastlar ve endüstriyel armatür camları üretmektedir.
Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Etik ve Teknik Projelendirme Danışmanlık Limited Şirketi, aydınlatma danışmanlığı, aydınlatma tasarımı ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.
Gecem Aydınlatma Gecem Aydınlatma 1997′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor. Uluslararası alanda 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışıyor....
MCM LED Sistemleri MCM LED Sistemleri 2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *