tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Arama Motoru Optimizasyonu

Şirketinizin internet sitesi Google’da iyi performans gösteremiyor mu? Belirli kelimelerde ve ürün aramalarında üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Geçici değil, kalıcı çözümlerle Google’da ilk sıraya yerleşmek mi istiyorsunuz? O zaman tam size göre bir teklifimiz var.

09 Ocak 2018 Salı, 06:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Arama motoru optimizasyonu, interent sitelerinin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun hale getirilip, hedeflenen anahtar kelimelerde yükseltilmesidir. Şirketler için arama motoru optimizasyonu her geçen gün önemini arttırmaktadır.

Aydınlatma Portalı internet sitesi aldığı ziyaretlerin büyük bir bölümünü (yaklaşık %80) arama motoru Google üzerinden almaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, Aydınlatma Portalı‘nın arama motorlarında oldukça başarılı bir performans sergilediği söylenebilir.

Örneğin, Aydınlatma Portalı, Türkiye lokasyonu için 8 Ocak 2018 tarihi itibariyle Google aramalarında “Wallwasher” kelimesinde birinci sırada yer almaktadır. Bu zor ve rekabetin çok olduğu bir kelimedir. Sonuç sayısı da arama hacmi de oldukça yüksektir. Tüketiciler doğrudan bu ve buna benzer ürün adıyla arama yaparak firmalara ulaşır.

On yılı aşkın internet tecrübemizle firmalarımızın yanındayız. Bilgi birikimimizi, firmalarımıza aktarmak onların da Google aramalarında üst sıralarda çıkmaları için bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet kapsamında internet sitenize arama motoru optimizasyonu için öneriler getiriyor, internet siteniz ve kataloğunuz için aydınlatmayla ilgili özgün içerikli teknik dokümanlar hazırlıyor, dünyaca ünlü mozrank, alexa ve trustrank değeri yüksek sitelerden backlink alımı yapıyor ve sonucunda Google‘da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlıyoruz.

Bu hizmet kapsamında aylık bir ödeme yapmanız gerekmez, sadece tek bir ödeme yapacaksınız. Arama motorlarında yükselmeniz organik yollarla sağlandığından kalıcı olacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İçerik Önerileri

CE Belgelendirme, EN 60598 Testleri, IP ve LVD Testleri Aydınlatma Portalı olarak, CGS Test Merkezi ile anlaşmamız gereği, aydınlatma armatürlerinin, CE belgelendirmesi, EN 60598 kapsamında testleri, IP testleri ve LVD testleri üyelerimize ve ziyaretçilerimize özel indirimlerle yapılacaktır.
Relux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, Relux projenizin oluşturulması ve aydınlatma hesaplarının yapılması konusunda size yardımcı olabilir...
Marka Tescil Başvurusu Marka, bir işletmenin ürün veya hizmetlerini, diğer işletmenin ürün ve hizmetlerinden ayıran isim, slogan, şekil ya da her türlü işarettir. Marka tescili, ürün ya da hizmetlerinde markasını kullanan gerçek marka sahiplerini koruyan bir sistemdir.
Sosyal Medya Yönetimi Aydınlatma Portalı olarak uzun yıllara dayanan sektör ve internet tecrübemiz ile sosyal medya hesaplarınızın yönetimine talibiz. Profesyonel ekibimizle sosyal medyada aktif olmanızı, stratejik paylaşımlarımızla yeni potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayabiliriz.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *