İş İlanları
16 Ekim 2019 Çarşamba

Ankara Avize Montajı

Aydınlatma Portalı, profeyonel ekibiyle Ankara ili ve ilçelerine avize montaj hizmeti sunmaktadır. Avize, taşlı avize, cam avize, ahşap avize, LED avize, sarkıt, tavan armatürü gibi tüm aydınlatma elemanlarının montajı için randevu alabilirsiniz.

20 Nisan 2019 Cumartesi, 07:49

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı, profeyonel ekibiyle Ankara ili ve ilçelerine avize montaj hizmeti sunmaktadır. Avize, taşlı avize, cam avize, ahşap avize, LED avize, sarkıt, tavan armatürü gibi tüm aydınlatma elemanlarının montajı için randevu alabilirsiniz.

Avize montajında hem elektriksel hem de mekanik bağlantıların doğru şekilde yapılması son derece önemlidir. Elektriksel bağlantıların yanlış yapılması arızalara yol açabileceği gibi elektrik kaçağı, çarpma ve yangın gibi büyük sorunlara da yol açabilir. Avizenin doğru bir şekilde sabitlenmesi ise sallanma, düşme, kırılma gibi durumların önüne geçilmesine yardımcı olacaktır.

Avize montaj hizmetinde avizenizin elektrik bağlantıları güvenilir şekilde yapılır, avize tavan ya da duvarınıza uygun sabitleme ekipmanlarıyla tutturulur. Montaj sonrasında avize ve aydınlatma tesisatı test edilerek gerekli kontroller yapılır.

Avize montaj hizmeti Ankara‘da yalnızca Çankaya, Etimesgut, KeçiörenMamak, Sincan ve Yenimahalle ilçe sınırları içerisinde kalan bölgelerde verilmektedir.

Montaj ücretleri hizmet verilecek adrese, ürün tipine ve montaj yerine göre değişiklik gösterebilir.

Montaj yapılacak avize sayısı 3 ve daha fazla sayıda olduğunda özel indirimler uygulanmaktadır.

Aklınıza takılan soruları yorum bölümü aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Montaj randevusu için 0312 239 40 27 numaralı telefon veya İletişim Formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Montaj esnasında kullanılan standart vida, çengel vida, dübel, klemens ve elektrik bantı montaj ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Montaj için özel bir bağlantı ekipmanı gerekliyse bunlar hizmeti alan kişi tarafından sağlanmalıdır. Ürünlerin montajı ve standart ekipmanlar dışında kalan tüm hizmetler ayrıca fiyatlandırılacaktır.

2 Yorum

 1. Avatar

  Emrah

  2 Ağustos 2019 - 23:13

  LED 3’lü sarkıt avizem var, salona takılacak bağlantı ücreti ne çıkar Sincan Yenikent’teyim.

  • Emre Yılmaz

   Emre Yılmaz

   5 Ağustos 2019 - 12:06

   Merhaba, belirttiğiniz avize ve konum için montaj ücreti 75 ₺’dir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir