Animasyonlu Dış Cephe Aydınlatmada KEYLED Farkı

Aydınlatma projelerinde tasarım, ürün seçimi, kontrol ve saha danışmanlığı hizmeti veren KEYLED Aydınlatma, Mersin, Adıyaman ve Erbil’de yaptığı animasyonlu dış cephe aydınlatmalarıyla dikkat çekiyor.

21 Kasım 2017 Salı, 15:44

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma projelerinde tasarım, ürün seçimi, kontrol ve saha danışmanlığı hizmeti veren KEYLED Aydınlatma, Mersin, Adıyaman ve Erbil’de yaptığı animasyonlu dış cephe aydınlatmalarıyla dikkat çekiyor.

Özellikle Mersin’de hayata geçirdikleri Ekinci Global’in animasyonlu dış cephe aydınlatmasını ‘prestij projesi’ olarak tanımlayan KEYLED Aydınlatma, firma sahibi M. Aytaç Keskin, bölgede bu sektörde faaliyet gösteren ilk firmalardan olduklarını vurguladı.

Antalya’dan Hakkari’ye kadar tüm bölgelere hizmet götürdüklerini ifade eden Keskin, dekoratif, mimari, endüstriyel ve dış cephe olmak üzere tüm aydınlatma çeşitlerinde çözüm ortağı olduklarını söyledi.

Altı büyük markanın bayiliğini yaptıklarını anlatan Keskin, proje bazlı çalıştıklarını kaydetti. Aydınlatma ürünlerinin kullanılacağı mekanda ilk önce aydınlatma ölçümü yaptıklarının bilgisini veren Keskin, ürünleri de buna göre seçtiklerini kaydetti.

Tasarım ve ürün seçiminin yanı sıra kontrol ve saha danışmanlığı yapan ender firmalardan olduklarının altını çizen Keskin, ilk olarak mimar ve yatırımcının projeye dair istek ve ihtiyaçlarının, bunun yanı sıra projenin yapısı, işlevi ve konumu, planlanan aydınlatma bütçesi ve kullanıcı gereksinimleri gibi bilgilerin analizini yaptıklarını anlattı. Bu analiz sonucunda oluşan proje ana teması kapsamında güç tüketimi ve ışık şiddeti ölçümü yaptıklarının bilgisini veren Keskin, aydınlatma sistemi ürün seçimini buna göre belirlediklerini belirtti.

2018’de 5 milyon TL ciro hedefleniyor

Otomasyon kullanarak aydınlatmada tasarruf sağladıklarını bildiren Keskin, “Bu sayede çalıştığımız kurum ve kuruluşların ekstra tasarruf yapabilmelerini sağlıyoruz. En az yüzde 50 tasarruf sağlanabiliyor” şeklinde konuştu.

Bölgede ilk kez hayata geçen animasyonlu dış cephe aydınlatma projesinin Ekinci Global ile fark yarattığını savunan Keskin, altı ayda tamamlanan işin ‘prestij projesi’ olduğunu vurguladı.

Erbil’de yaptıkları otel aydınlatması projelerinin de büyük önem taşıdığını bildiren Keskin, Adıyaman Park AVM projesiyle ‘dış cephe aydınlatma’ konusunda büyük bir ivme yakaladıklarını belirtti. Ağırlıklı olarak aydınlatmanın yoğun kullanıldığı belediye, organize sanayi bölgeleri, hastaneler ve fabrikalarla çalıştıklarına dikkat çeken Keskin, park ve şehir aydınlatmaları da yaptıklarını kaydetti. 2017’de devam eden ve tamamlanan tüm işlerin cirosunun 3 milyon TL olacağını ileten Keskin, 2018’de ise bu ciroyu 5 milyon TL’ye çıkarmak istediklerini sözlerine ekledi.

Dünya İnşaat Dergisi

İçerik Önerileri

GE Aydınlatma İstanbul’un Tünellerini LED Teknolojisiyle Aydınlattı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen Ayazağa ve Beylerbeyi tünellerinde güvenli ve verimli bir kamu altyapısını oluşturma sorumluluğu, enerji maliyetinin azaltılması isteği, genel aydınlatma koşullarının geliştirilmesi maksadıyla LED teknolojisiyle aydınlatma revizyonu yapıldı....
Panasonic LED’lerin Ömrünü Uzatan Difüzör Geliştirdi Panasonic, Full Bright adında LED'lerin çalışma ömrünü uzatan polipropilen (PP) ve reçine bileşimi ışık difüzörü geliştirdi.
Plastik Gövdeli LED’li Cadde Aydınlatması APUS Tanıtıldı TTAF Elektronik'in yeni ürünü, plastik gövdeli sokak armatürü APUS, yollar, sokaklar ve yaya bölgeleri için renkli ve enerjik bir aydınlatma deneyimi sunuyor. TTAF, APUS serisi ürünlerini "Caddeleriniz daha şık, daha aydınlık!" sloganıyla tanıtıyor.
Harvard Technology, Matrix İle Ortaklığını Duyurdu LED lambaların üstün tasarruflarının yanında akıllı teknolojilerin de hayatımıza girmesiyle daha da tasarruflu hale gelen sistemler yaygınlaşmaya devam ediyor. Harvard Technology'nin bina enerji yönetim sistemine entegre çalışan aydınlatma sistemi en yakın fuarda görücüye çıkmaya hazırlanıyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *