tr Türkçe
İş İlanları
17 Ağustos 2018 Cuma

AIMTECH

2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirerek özgün ürünler ortaya çıkarmaktadır.

06 Aralık 2016 Salı, 15:45

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: AIMTECH

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (21 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: AIMTECH Elektronik Tasarım Üretim San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: ODTÜ Teknokent Ostim Yerleşkesi, Ostim Mh. 1308. Sk. No: 6 D: 1-15 Yenimahalle/Ankara

Telefon: 0312 354 10 41

Faks: 0312 354 10 51

İnternet Sitesi: http://www.aimtech.com.tr

E-Posta Adresi: info@aimtech.com.tr

Alexa Değeri: 3.230.786

Hakkında:

2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. ODTÜ Teknokent Ostim Yerleşkesi’nde konuşlanan firmamız, on yılı aşkın tecrübeye sahip mühendislik kadrosuyla tasarım ve üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

AIMTECH olarak, Cephe Tipi LED Ekran Modülleri (SmartMesh, LiPie, BigBang, DotPx), Dekoratif Aydınlatma Armatürleri (LinearLine, Evoline, AirLine, SmartLine, Wallwasher, Projector) ve DMX512 Kontrol Sistemleri (AIM-VDMX, DMX-CC, DMX-CV, DMX-ISO, DMX-RPT) gibi geniş yelpazede ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirerek özgün ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Yetkili Kişi: Ilgaz Az

Kuruluş Tarihi: 2013

Çalışan Sayısı: 8

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

Etiketler: LED Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, Köprü Aydınlatma, Cephe Tipi LED Ekran, DMX512, DMX512 Kontrol Sistemleri

Hızlı Teklif Al: ilgaz.az@aimtech.com.tr

Koordinatları: 39.983962, 32.751017

İçerik Önerileri

Asya Trafik Asya Trafik A.Ş., 2011 yılında; akıllı trafik sistemleri, sinyalizasyon, yol güvenliği ürünleri, güneş enerjili sistemler, LED’li sistemler, trafik levhaları ile yazılım ve projelendirme hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur.
Optik Aydınlatma Optik Aydınlatma, sodyum buharlı armatür ve LED'li armatür ürünleri tasarımı ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın lens ve reflektör tasarımı kabiliyeti bulunmaktadır.
Derin LED 2009 yılında faaliyetlerine başlayan Derin LED, 42.500 m2'lik arazide 6.500 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma LED'li aydınlatma ürünlerinin tasarım, kalıp üretimi, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon, kaplama, boyama, SMD dizgi ve montaj işlemlerinin tümünü kendi bünyesinde ge...
LSP Aydınlatma LSP Aydınlatma şirketini 2003 yılında, estetik, teknolojik ve ergonomik tasarımlar yapmak, üretmek, projelendirmek ve uygulamak amacıyla kurduk. LED teknolojisi ve renk değiştiren aydınlatma sistemleri konusunda uzmanlaşarak mekanlara farklılık katmayı ilke edindik.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *